Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
20 postów 19 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

ZWYCIĘSTWO UKŁADU GDAŃSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

82 procent bydła przybiło kolejny gwóźdź do trumny z Polską i Polakami w środku.

Westerplatte padło. Danzig wzięty bez jednego wystrzału. Oleksandra D. zastąpi św. Adamowicza, który podczas światełka do nieba został posłany do piekła, tudzież uciekł jak Jan K. widziany w Egipcie.
Miasta zazwyczaj głosują za tym, "żeby było tak jak było", lokalne sitwy są żywotnie zainteresowane trwaniem brudnych układów, a pożyteczni idioci zaorani i scweleni umysłowo nie ogarniają o co chodzi.
Oleksandra D. mogłaby być istotnym świadkiem w procesie sądowym układu gdańskiego, o istnieniu którego informowała pewna 3-literowa warszawska służba już 2012 roku
Zamiast prawdziwie dobrej zmiany mamy kontynuację układu gdańskiego, z marionetką D. na fasadzie, Danzig jako wiernopoddańczy ośrodek niemiecki, co doskonale widać na przykładzie złodziejskiej prywatyzacji spółki GPEC 
typowa prywatyzacja rodem z lat 90-tych, zrealizowana przez św. Adamowicza, spod tej samej ciemnej gwiazdy jak jego pobratymcy z platformy UBywatelskiej Balcerowicz, Lewandowski i reszta łotrów. W nagrodę za złodziejstwo św. Adamowicz dostał posadę w Radzie Nadzorczej, gdzie zarobił milion złotych.
 
  
  Oleksandrę D. poparł zawodowy sodomita, tęczowy piesek, przedstawiciel cywilizacji śmierci Biedroń (pierwszy pedał IIIRP), który zasłynął z tego, że zaorał Słupsk. Zatem pod wodzą lewackiej sitwy finansowane będą dewiacyjne pakiety równościowe, wprowadzające pedofilię do szkół, obrabiające młodzież na paligłupów i dewiantów, w ramach eurokołchozowego postępu i nowoczesności. Czyli tęczowy Gdańsk róbta co chceta.
Nawet cesarz euroburdelu Donald TW Oskar Tusk (po kaszubsku kundel) namaścił marionetkę D. jako preziową miasta Danzig. Wszystko zostaje w rękach międzynarodowej mafii.
D. poparli również wybitni kryminaliści obozu zdrady, owczarków niemieckich, jak prawomocnie skazana Zdanowska z Łodzi, oraz pederasta Trzaskowski, który za LGBT+ powinien wylądować w prokuraturze z art. 208b kk. propagowanie pedofilii.
Oleksandra D. bezczelnie i pogardliwie unikała debaty, wiedząc, że w ciągu kilkunastu minut zostałaby zaorana przez kontrkandydatów, mając gębę pełną słabych, obłudnych frazesów. Kandydatka komitetu "Wszystko dla Danzig" jest gwarantką dalszego trwania układu gdańskiego.
 
  
  Od początku była to kandydatura nielegalna, na co zwracał uwagę Grzegorz Braun. Doszło bowiem do złamania art. 95 par. 3 Kodeksu Wyborczego, który mówi o tym, że "Nazwa i skrót nazwy komitetu wyborczego wyborców muszą być różne od nazw lub skrótu nazw partii politycznych lub organizacji, wpisanych odpowiednio do ewidencji lub rejestru, prowadzonych przez właściwy organ". W przypadku pani D. zapis ten został złamany. PKW nakazała zmianę nazwy komitetu, a podpisy zebrane pod nielegalnym szyldem zostały zaliczone (klasyka bantustanu). Żeby było śmieszniej miało to miejsce w momencie, kiedy minął już termin rejestracji komitetów! Po złożeniu zażalenia na decyzję gdańskiej PKW, Sąd Najwyższy a jakże  stanął po stronie... układu gdańskiego, jakby inaczej. W ten sposób doszło do odejścia od prawa kodeksowego, na rzecz prawa uznaniowego. Pozdrowienia dla nadzwyczajnej kasty. Klasyka gatunku postPRLowskiej bandyterki sędziowsko - urzędniczej.
 
  
  Danzig pozostaje na kursie i ścieżce, niestety nie jest to ani polski kurs, ani polska ścieżka. Pytanie czy Oleksandra D. podobnie jak bandzior Adamowicz będzie wyrzucała wstrętnych faszystowskich gojów z mieszkań i traktowała ludzi w taki sam sposób (mieszkanka Gdańska skierowała do Adamowicza słowa, że nie przeżyje podwyżki czynszu o 300%, na co folksdojcz odparł, że przyśle jej wieniec na pogrzeb).
Najwyraźniej polskojęzyczni gdańszczanie w 82 procentach Polakami nie są, ani się nimi nie czują, oraz Polakami być nie chcą. Ostatni niech zgasi światło.

KOMENTARZE

 • Gdyby
  Doszło do debaty, Braun by zmasakrował banderówę Dulkiewicz, dlatego debaty nie było. A głosy na banderówę oddali pracownicy urzędu miasta, policji, straży miejskiej, zatrudnieni w różnych muzeach Solidarności. Zagłosowali razem z rodzinami. I tak wynik GBrauna 12%jest niezły.
 • Gratuluję.
  https://naszeblogi.pl/52837-braun-czyli-12-polski-w-danzigu
 • "82% bydła przybiło kolejny gwóźdź do trumny z Polską i Polakami w środku." - Bardzo nie ładna i nie rozsądna myśl.
  "Zwyciężyła" Dulkiewicz, bo nie mogło być inaczej, skoro Dulkiewicz była wspólną kandydatką PO-PiS - zwyciężyła demokracja rodem z IIIŻydo-RP/Polin.

  W Warszawie także zwyciężyła demokracja i wybrano ten sam złodziejski układ wymieniając tylko HGW na Trzaskowskiego.

  I jeśli uznać, że w obydwu przypadkach wybory były uczciwe (chodzi o uczciwość w ramach demokracji IIIŻydo-RP/Polin) to wniosek płynie następujący: zarówno gdańszczanie jak i warszawiacy (można uogólnić: w ogóle Polacy) to stado głupców, którym nie przeszkadzają korupcja, złodziejstwa, działanie na rzecz degeneracji kultury i obyczaju, antypolonizm oraz wiele innych szkodliwych działań realizowanych przez władze wszelkich szczebli samorządowych i państwowych.

  A ponieważ trudno uznać, że Polacy, mimo braku świadomości politycznej, historycznej, działają świadomie przeciw sobie samym, to jedynym słusznym wnioskiem jest twierdzenie, że rzeczywiste wybory dokonują się bez jakiegokolwiek związku z naszym w nich udziałem. Nie ma bowiem żadnego znaczenia, na kogo oddamy głos, a kandydatów strony narodowej polskiej nie jesteśmy w stanie w wyborach zainstalować.
 • @zbig71 14:01:56
  Bardzo dziękuję Panu za rozpowszechnienie i życzliwe słowa.
 • @Rzeczpospolita 16:32:11
  Jak inaczej nazwać ludzi głosujących na złodziei, którzy ich okradają.
 • Zazwyczaj nie oceniam notek, ale biorąc pod uwagę ocenę, sam dałem 5
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  ponieważ notka zawiera ocenę społeczeństwa, którą podzielam - "pożyteczni idioci zaorani i scweleni umysłowo nie ogarniają o co chodzi." - i głosują na cwaniaczków, którzy ich z torbami puszczają.

  Ponadto podzielam opinię o rosnącej w siłę opcji niemieckiej, nie tylko w Gdańsku.

  I bardzo mi żal, że Polacy, jak już nie raz w historii, nie potrafią utrzymać swojego państwa.
 • @Rzeczpospolita 16:32:11
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Dodam, że już w życiu nie pojadę do Gdańska, i nie zostawię tam swoich "dutków". Z czasów komuny znałem go jak własną kieszeń, ale teraz nie będę więcej dawał zarabiać tym arogantom "nasze kamienice, wasze ulice". Z komunalnych wyrzucają emerytów na bruk, i chcą na to miejsce importować ciemnoskórych imitrantów.

  Jest właśnie tak - "Polacy to stado głupców, którym nie przeszkadzają korupcja, złodziejstwa, działanie na rzecz degeneracji kultury i obyczaju, antypolonizm oraz wiele innych szkodliwych działań realizowanych przez władze wszelkich szczebli samorządowych i państwowych"

  Z jednym zastrzeżeniem, nie głupców, tylko wrednych wydr, które same chcą kraść i rabować, dlatego właśnie głosują na innych przestępców, swoich mistrzów, aby podtrzymać tradycję życia w zbójnickim gnieździe.
 • @interesariusz z PL 17:47:27
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Trzeba jeszcze dodać, iż to właśnie z Gdańska wywodzą się "liberałowie", którzy puścili całą Polskę z torbami, marnując dorobek dwu pokoleń. Panowie Bielecki czy Lewandowski powinni stanąć przed trybunałem stanu, a opływać w dostatki.
 • @interesariusz z PL 17:51:31
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Właśnie czytałem nagonkę na śp. prałata. Najbardziej się naraził urządzając sobie łazienkę.

  To ja już nie mogę zostać politykiem, jak pokażą moją łazienkę w bloku. Maluśka, ale bajerancka. Nie do wybaczenia.
 • @
  Konferencja prasowa z udziałem Grzegorza Brauna

  https://www.youtube.com/watch?v=FyDf1UtmChs
 • @interesariusz z PL 17:51:31
  Gdańsk to matecznik KLD. Które było sponsorowane przez CDU, a tak naprawdę to przez BND. W końcu szkopom zależy na tym, aby Gdańsk ,, wrócił,, do macierzy.
 • @ radni PiS zadali pytania, po części idiotyczne
  radni PiS oczekują od nowej prezydent odpowiedzi na pięć pytań:

  1. "Czy nowe władze Gdańska zerwą z patologią polegającą na tym, że członkowie rodzin wysoko postawionych urzędników czerpią korzyści z piastowania stanowisk w przedsiębiorstwach podległych miastu Gdańsk bądź z prowadzenia interesów z miastem i zależnymi od niego spółkami"?

  2. "Czy nowe władze Gdańska zerwą z zasadą pozwalającą na to, by we władzach spółek z dominującym udziałem miasta Gdańska zasiadały osoby, na których ciążą zarzuty karne popełnienia poważnych przestępstw"?

  3. "Czy prezydent Gdańska zrezygnuje z zasiadania w radach nadzorczych podległych miastu i czy zabroni urzędnikom w randze zastępcy prezydenta zasiadania w tych radach"?

  4. "Czy nowe władze miasta zerwą z nietransparentnym, całkowicie przestarzałym sposobem prowadzenia relacji z biznesem, w szczególności z deweloperami"?

  5. "Czy zatrzymany zostanie proces upolityczniania gdańskiego samorządu, objawiający się m.in. finansowaniem ze środków publicznych przedsięwzięć o wyraźnie politycznym, dzielącym społeczeństwo charakterze"?

  wynikające z niezrozumienia pojęcia korupcja
 • @ Autor
  5*

  Jestem przybity tymi wyborami.

  Pozdro!
 • @zbig71 18:04:37
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  No cóż, mi się wydawało, że po wojnie Gdańsk został zasiedlony przez wystarczającą liczbę Polaków.
 • @interesariusz z PL 18:07:42
  Hehheee
  No kto jak kto ale PIS'owcy to raczej wyskakiwać z takimi pytaniami nie powinni - wyglądają one jakby były wcześniej wysłane do nich samych
 • @PodziemnyRycerz 16:51:49
  "Jak inaczej nazwać ludzi głosujących na złodziei, którzy ich okradają."
  Na chwilę obecną są to tzw. wyborcy
  Bądź jak to najczęściej nazywa najsłynniejszy i najwaleczniejszy były "opozycjonista" Prokur'war'ator piotrowicz: "suweren"
 • @interesariusz z PL 19:04:04
  A jednak zostało sporo ,,wypędzonych,,
 • @Jasiek 18:31:06
  A dlaczego? Taka piękna tragedia, jak ,, śmierć,, Adamowicza nie zdarza się często. Pięknie wykorzystano traumę Gdańszczan i oddano głosy ,,jak trzeba,,.
 • Braun...zagwarantwal zwyciestwo Dulkiewicz......
  Gdyby byl nei ostrzegal zglaszajac nieleglnosc...ale poczekal do wyborow….nie byloby Ukladu.
  TYm uratowal Uklad -za co Uklad bedzie mu dzwieczny:-))))
  Frekfrencja pokazuje ze nic sie nie zmienia 50% Polakow kladzie lache na to co sie dzieje...Nie ma wlasnej organizacji - nie glosuje…!!!!! A to co glosuje….nie wybiera…..:-))))przeciez.
  Debaty to czeac procesu wyborczego… plebiscyty nei wymagaja debat.
 • @interesariusz z PL 17:47:27
  "Polacy to stado głupców (...)" - tak mówić nie wolno.

  Niestety, prawdą jest, że zdecydowana większość jest politycznie nieświadoma i politycznie gnuśna. Czy jednak winą naszego narodu jest fakt wymordowania jego elit w latach 1939-56, choć proces eliminacji narodowych elit rozpoczął się już od 1926r.?
  Od 1990r. ponownie trwa proces nie tyle likwidacji, co blokowania i niedopuszczania do politycznej działalności, czyli do politycznego istnienia, autentycznych przedstawicieli polskiego nacjonalizmu. I warto pamiętać, że cały ten proces eliminacji elit narodowych odbywał się i odbywa przy współpracy i aprobacie Kościoła.

  Wybory w Gdańsku
  Gdańsk jest dużym miastem, 570 tys. mieszkańców, a oficjalna (nie koniecznie rzeczywista!) frekwencja wyniosła ok. 50%. Przy takiej liczbie ludności fałsze wyborcze to dziecinna igraszka.

  Mam osobiste doświadczenia z wyborami, gdy kandydowałem na radnego miasta Otwocka (40 tys. mieszkańców), a więc nie na ważną funkcję prezydenta miasta. Jednak polski nacjonalista nie może zostać nawet radnym. W jednej z komisji otrzymałem tylko jeden głos, choć wiem, że głosowały na mnie przynajmniej dwie znane mi osoby.
 • Sami jesteście bydłem
  I Autor i wszyscy, którzy mu wtórują i poklaskują. O ludziach, że są bydłem wyrażają się talmudyczni źydzi. A kim wy jesteście? Polakami?

  Jeśli to jeszcze nie dotarło do wszystkich, to powtórzę po raz n-ty, co zostało powiedziane już wiele razy: gdyby wybory mogły coś zmienić, to by ich w ogóle nie było. Wyniki gdańskie, podające głosujące ułamki osób świadczą o tym najlepiej. Szczególnie w Gdańsku, gdzie od dawna wiadomo, że rządzi mafia, sitwa i że jest drugim w Europie lęgowiskiem masonów. Gdzie policja i sędziowie trzymają sztamę z magistratem, a ludzie są wyrzucani z mieszkań, podobnie jak w Warszawie, tyle, ze nie jest o tym aż tak głośno. Gdzie żaden proces nie zostanie wygrany, jeśli mafia teg9 nie zechce.
  Demokratycznie to można sobie wybrać co najwyżej wójta. Reszta wyborów jest fikcją, przedstawieńiem!co by wyborcom się wydawało, że chociaż raz na 4 lata mają cokolwiek do powiedzenia. Banda kryminalistów i psychopatów zrobi wszystko, aby złota gęś nie wyleciała im z rąk, tym bardziej, że mają na to środki. Niech bydło przyjmie do wiadomości, że to nie głosujący Polacy są winni, źe mafia utrzymuje rządy i w Warszawie i w Gdańsku, z błogosławieństwem „dobrej” „zmiany”.

  1*
 • Niesamowite
  Klient, który ma w nagłówku tytuł „Polska racja stanu”, mówi o Polakach, że są bydłem. Dno na kółkach.
 • @zbig71 19:35:52
  "Pięknie wykorzystano traumę Gdańszczan i oddano głosy ,,jak trzeba,,."

  Ja nie mogę dojść do siebie.
  Jeśli ktoś taki jak Braun nie jest w stanie wygrać wyborów z kimś tak "kompetentnym" jak Dulkiewicz to ja nie wiem gdzie ja żyję.

  Pozdro!
 • @Jasiek 16:16:46
  W Popisowym matrixie żyjesz...
 • @Jasiek 16:16:46
  Żyjesz w Polin. A debaty między Dulkiewicz a Braunem nie było celowo. Po to, aby Polacy nie wiedzieli, o co ,,kaman,,
 • @Jasiek 16:16:46
  A dlaczego Braun miałby wygrać w Gdańsku? On wzywa jedynie do podudki i do modlitywy :)))
 • @stanislav 23:53:19
  Przepraszam, miało być "do pobudki i do modlitwy"
 • @stanislav 23:54:42
  "do pobudki i do modlitwy"

  W programie pobudki jest jeszcze szkoła i mennica - a to ważne.
  Mógłby Pan lub rada programowa WPS uczestniczyć w tworzeniu podręcznika do historii, wos-u itp.

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031