Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 16 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

GOTOWANIE ŻABY NA WOLNYM OGNIU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell.

W demokrackim plebiscycie w wielkich miastach triumfują głównie zdrajcy, zaprzańcy, sprzedawczycy i złodzieje.
Wyniki wyborów w miastach dają jasny przekaz: porzućcie wszelką nadzieję, że ludzie się wybudzają, że zmienia się mentalność polityczna. Miasta dla sprawy polskiej są już stracone. Zostały zaorane przez międzynarodowe lewactwo. Przy założeniu, że wybory nie zostały sfałszowane (czego nie można wykluczyć wobec doniesień o 100% frekwencji w stołecznym lemingradzie), mamy obraz społeczeństwa zdegenerowanego, które jako wiecznie aspirujące do zachodnich antywartości, przyjęło już mentalność społeczeństw Europy Zachodniej. Jak wiadomo Europa Zachodnia pracuje w pocie czoła na swój nieuchronny upadek. Polska niestety kroczy tą samą drogą. Zlewaciałe miasta przybijają kolejny gwóźdź do trumny z Polską w środku.
Nie sposób nie widzieć przedwyborczych wrzutek, które miały odpowiednio ustawić bydło, jak widać skutecznie. Taśmy Morawieckiego o których istnieniu wiadomo było już w momencie kiedy po szabasowych kolacjach Morawiecki został premierem.
Wówczas jednak nie opłacało się tym zagrać. Teraz taki moment nadszedł, a więc służby z tego skorzystały.
Kolejną operacją mającą na celu wywołanie określonych skutków propagandowych jest strajk w PLL LOT. Rozpatrując tło tej hucpy należy cofnąć się w czasie do rządów agentury niemieckiej z platformy UBywatelskiej. Afera Amber Gold, otoczona parasolem ochronnym przez partię pruską (o charakterze mafijnym), miała na celu m.in. zniszczenie LOT-u i przejęcie go przez Lufthansę. Operacja ta została udaremniona, mimo, że za czasów arcyłotra Donalda T. (posiadającego niewątpliwie szereg niebezpiecznych związków z niemieckimi służbami) linie przynosiły straty, wówczas związki zawodowe nie uznały aby był to właściwy moment na protesty. Dziś kiedy spółka przynosi zyski, kupuje samoloty, uruchomiono agenturę wpływu, która przy pomocy pożytecznych idiotów próbuje zdestabilizować sytuację. Niemcy nie ustają w trudzie aby włożyć kij w szprychy projektu pt. Centralny Port Komunikacyjny, który jeśli powstanie zabierze kawałek tortu Lufthansie.
Wiele można zarzucić obecnej opcji rządzącej: zamiast wstawania z kolan zmianę klęcznika w polityce zagranicznej, propagandę w TVP, sprowadzenie milionów Ukraińców (oraz fatalna polityka wobec banderlandu) i wojsk amerykańskich jako nowego okupanta, uległość wobec środowisk Żydowskich (bierna postawa wobec aktu447, klepnięcie ustawy o IPN w siedzibie Mossadu, dopuszczenie do dyskursu takich kreatur jak Johny Daniels), finansowanie żydomasonerii z JP Morgan pieniędzmi Polaków i wiele innych rzeczy, ale czy to powód, żeby wybierać mafie reprywatyzacyjne, złodziei i hochsztaplerów?
Zachowanie Polaków, a raczej Polaków i osobników zamieszkujących terytorium Polski, wypełnia znamiona syndromu gotowanej żaby, która włożona do wrzątku wyskakuje z niego piorunem, natomiast gotowana powoli nie jest w stanie zorientować się, nim będzie za późno i zostanie "ugotowana" jak Polacy. Nie znajdujemy się już od dawna z ręką w nocniku, tylko po uszy w gównie. Leżymy i kwiczymy, a Kościół, który zamiast być ostoją Narodu, dryfuje w lewo z antychrystem, komunistą Bergolio na fasadzie, noszącym krzyż w kolorach tęczy.
Jak wiadomo gdyby wybory miały coś zmienić dawno zostałyby zakazane, zatem mamy za sobą kolejny demokracki theater i ustawki, które pchają Polskę tam gdzie mają pchać, czyli do dołu z wapnem. Nie liczmy na nic więcej będąc jednym z landów upadającego cywilizacyjnie eurokołchozu i zdesuwerenizowaną republiką kartoflaną w rękach Żydowskich, wszak jak mawiał wybitny klasyk demokracji Józef Stalin nieważne kto głosuje ważne kto liczy głosy. 
 

KOMENTARZE

 • Tak wybrali, wiec uszanujmy to.
  Wygląda na to, że aby zostać prezydentem dużego miasta wystarczy rozdać swoim trochę kamienic, oszukać bank, pokombinować w spółkach, zrobić kilka parad gejowskich i zalać mieszkańców gównem.
  Trochę to minimalistyczne, ale tak wybrali, wiec uszanujmy to.
  Wyniki jakie uzyskali wygrani w Gdańsku, Kielcach i Krakowie to nie więcej niż 350 tys. wyborców. Dlatego nie rozumiem tego zaniepokojenia po prawej stronie.
  Po drugie, tylko Wenta był kandydatem KO. W Gdańsku i Krakowie nie!

  Nie ma żadnego "szklanego sufitiu" dla PiS w dużych miastach. Na starych wyjadaczy posłano młodych zdolnych, którzy sami nie wiedzieli, czy mają kampanie negatywną czy pozytywną. Jedno i drugie - na pół gwizdka. A przy takich "mediach" nawet Jan Paweł II przegrałby z Kiszczakiem.

  https://pbs.twimg.com/media/DrL55AHWkAYsgUS.jpg
 • @Husky 22:57:27
  Gwiazda o zwycięstwie Adamowicza: To obrazuje stan umysłu społeczeństwa. Piramidalna głupota. To obrazuje stan umysłu społeczeństwa. Ludzie nie chcą się dowiedzieć, ile tu było pieniędzy do rozdysponowania, które dotychczas gdzieś przepadały podkreślił Andrzej Gwiazda, komentując fakt, że Paweł Adamowicz wygrał wybory w Gdańsku z dużą przewagą nad Kacprem Płażyńskim. W skali Polski ludzie poszli za głosem rozumu, a nie propagandy. Okazało się, że co dzień traciliśmy 90 milionów. Wystarczyło z pomyślunkiem wrzucić kartkę wyborczą, żeby się pieniądze znalazły zaznaczył Gwiazda. I ponownie odniósł się do werdyktu wyborców w Gdańsku: W kategoriach czysto ekonomicznych, to piramidalna głupota. Ludzie nie chcieli odzyskać swoich pieniędzy.

  Ps...Propagandysta Amber Gold zwyciężył! A ci jednak za mało ukradli gdańszczanom aby ich oświecić! W Gdańsku zagłosowali potomkowie Niemców mieszkających w mieście, dlatego wygrał oszust. Przestępcy i mafiozi dalej będą rządzić miastami i nikt nie siedzi. Wynikami wyborów sterują niemieckie media,UE z Niemcami w roli głównej i TSUE. A mediów polskich jak nie było, tak nie ma. DNO! Większość polskiego społeczeństwa kocha hochsztaplerów, złodziei, ormowców, esbeków, donosicieli, zdrajców, a to już świadczy o katastrofalnym stanie umysłów.
 • @Husky 22:57:27 Te wyniki to miara zbydlęcenia narodu 1945-2015. PRL nie poszło jeszcze do piachu.
  3 POkolenie UB wygrało dziś bitwę z 3 pokoleniem AK. Ale wojna trwa. To już wiadomo dlaczego szkopy dobierają się nam do dupy? Kisiel dawno powiedział, że Polacy są w głębokiej dupie i jeszcze się w niej urządzają. Te wybory to ostatni dzwonek bo inaczej ci którzy głosowali na Adamowicza i jemu POdobnych sprzedają Polskę za 10 groszy i "jerozolimskie szlachectwo". Czy to były wybory samorządowe? Nic podobnego nie miało miejsca. To był tylko plebiscyt dla karpi, czy chcą przyspieszyć Święta Bożego Narodzenia. Innego rezultatu być nie mogło. W większości "ci ludzie" są przyzwyczajeni do krętactwa, lewizny i kombinowania więc wolą, kiedy u władzy mają podobnych sobie. Aby to zmienić, potrzeba 2 pokoleń, ale edukowanych nie tak jak dziś.
 • Autorze
  Żeby dojść do ziemi obiecanej pokolenie niewolników musi wyginąć. Taką drogą będzie iść PiS i osiągnie cel gdy ci którzy narzucili nam niewolniczy komuszy system sami też będąc niewolnikami wyginą. Głupotą było wystawienie Kacpra Płażyńskiego którego efektem było rozbicie struktur PiS w Gdańsku. Kto stoi za tą Pomorska Ośmiornicą która wybiła struktury "dobrej zmiany"?
 • @Husky 22:57:27
  I dziwić się, że przez 123 lata nie było Polski. rządzi w Gdańsku opcja stalinowska, jeszcze długo tak będzie, jak nie rozwalimy stalinowskich sądów, uczelni ZNP itp. Kłopoty z prawem, brak poparcia własnej partii, możliwość głosowania na innego PO-wca w I turze, a mimo to Adamowicz, tak głosuje elektorat plugawy, obrzydliwy (PO). Jak się nie zrobi zawczasu porządku z wilczą horda, to ona zrobi porządek z nami.
 • @Husky 22:57:27
  Niektórzy elegancko nazywają ten stan syndromem sztokholmskim, a to przecież w warunkach polskich jest zwykły sojusz dupy z batem. W takich kategoriach trzeba widzieć zwycięstwo patologicznego sparciałego tatoalniactwa w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Krakowie, pomniejszych miastach, czy w gminie, gdzie wybrano wójta stojącego (aktualnie siedzącego) pod 92 zarzutami. Nie jest to jakaś katastrofa dla PiS, ale osiągnięty wynik wyborczy pomimo bardzo dobrych wskaźników gospodarczych rządu, zapowiedzi subwencjonowania samorządów na znacznie wyższym poziomie, opiekuńczej polityki socjalnej oraz aktywnej kampanii przedwyborczej, jest wyraźnym ostrzeżeniem dla Zjednoczonej Prawicy. Wydaje się bowiem, że społeczeństwo w swojej masie jest bardziej podatne na demoralizację, degenerację na zjawiska patologiczne nachalnie nagłaśniane i promowane przez niepolskie media, niżby się wcześniej wydawało.
 • @kula Lis 67 08:55:46
  Najbardziej smutne i dramatyczne jest to że pokoleń cierpliwej edukacji i pracy potrzeba będzie aby przywrócić myślenie o dobru ojczyzny.
  Komuna niszczyła etos a IIIRP całkowicie zaorała.
  Podziwiamy cwaniaków i złodziei, erotomanów i kłamliwą patologię.
  Jak pół niewolnicy.

  https://antykomunista.neon24.pl/post/146208,praca-pokora-i-rozmowy-z-suwerenami
 • @Husky 22:57:27
  Masz rację, to nie PiS przegrał, a przegrali Polacy idąc w tak małej frekwencji do wyborów! Widać zasługują na to, by przez najbliższe 5 lat złodzieje dalej ich okradali! Kiedyś ludzie ginęli za nasz kraj, dziś nawet nie chce im się pójść na wybory? Wyborcy lub jak kto woli wspólnicy tych złodziei, na wyborach wstawili się jak jeden mąż! Złodzieje, nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć wam powodzenia. W końcu to Polacy was wybrali, więc chyba dali wam zielone światło do ich okradania! Czytam komentarze na portalach i widzę, że większość osób wadliwie ocenia przyczyny zwycięstwa starych układów nad Dobrą Zmianą. Owszem, miały na to znaczny wpływ: propaganda niemieckich mediów, a także zaangażowanie w kampanię sporych pieniędzy przez postkomunistów, którzy dysponują olbrzymim kapitałem po tym, jak rozkradli Polskę po Okrągłym Stole. Jednak podstawowa przyczyna naszej przegranej jest o wiele bardziej prozaiczna. To strach ludzi przed utratą największej wartości, jaką w dzisiejszym zmaterializowanym świecie jest utrata źródła utrzymania, szans na awans, karierę itp. Na dotychczasowych wójtów (burmistrzów, prezydentów), zagłosowali wraz ze swoimi rodzinami, wszyscy urzędnicy gminni, a także nauczyciele, kierowcy autobusów, ogrodnicy, sprzątacze itp. pracownicy opłacani z gminnych pieniędzy. Obecnego wójta poparli też właściciele i pracownicy prywatnych firm, będących beneficjentami zleceń gminnych. Pracownicy gminni mają największy wpływ na wynik wyborów, bo są bardzo liczną grupą (w niejednej gminie samorząd jest największym pracodawcą), a bojąc się zmian mogących doprowadzić do utraty źródła utrzymania, najaktywniej uczestniczą w wyborach i zawsze w sposób zdyscyplinowany głosują za status quo. PiS, zamiast przywrócić wybory wójtów poprzez radnych i powrócić w gminach do sprawowania władzy wykonawczej przez organ kolegialny (zarząd), co mogłoby dać nadzieję na jakieś zmiany, pozostawił powszechne wybory wójtów i korupcjogenną jednoosobową władzę wykonawczą (nie znaną na żadnym innym szczeblu samorządu), a na dodatek jeszcze wydłużył kadencję wójtów do 5 lat, czyli w praktyce na następne 10 lat, bo dwukadencyjność ma się liczyć dopiero od tegorocznych wyborów. Dziwne, zwłaszcza, że sam Kaczyński uważa (jak kiedyś powiedział Dudzie) że: „system prezydencki zawsze tworzy ryzyko, iż osoba bez odpowiedniego doświadczenia, bez umiejętności, a czasem człowiek złej woli, uzyska bardzo dużą władzę - i to bez realnej kontroli.”
 • Autorze
  Szok! Frekwencja poniżej 40%! Polacy, ja już powoli schodzę z tego świata i coraz częściej się zastanawiam, czy tego zejścia nie przyśpieszyć. Nie myślicie o podstawie waszej egzystencji, wydaje się Wam, że jakoś tam będzie? Nie będzie, zapewniam was! Zacznijcie coś czytać, cokolwiek analizować, a dojdziecie do podobnych wniosków, do jakich ja doszedłem wiele lat temu! Dla Europy (nawet małych, starych państw Unii) jesteśmy kąskiem do skolonizowania i i ta kolonizacja cały czas postępuje! Czy Wy naprawdę nie dostrzegacie tego, że przez pierwsze 25 lat transformacji staliśmy w miejscu zarobkowym i nawet na krok nie zbliżaliśmy się do państw zachodnich? Czy nie zauważyliście jak znikały zakłady w okół Was? Czy naprawdę nie zauważyliście, że włodarze Waszych miast mieli problemy z prawem, z uczciwością? To dlaczego te wybory olaliście? Przydupasy tych oszustów, poszli masowo do tych wyborów i je wygrali, dalej więc będą Was rżnąć i to przez pięć lat ! Czyńcie tak dalej, a oni nawet nie będą musieli się wysilać, bo Wy sami założycie sobie kajdany niewolnicze. Tylko wiedzcie o tym, że w dzisiejszych czasach nie jest łatwo te kajdany zrzucić, powiedziałbym, że będzie to niemożliwe! Tylu naszych przodków zginęło za nasz kraj, a Wam nawet nie chce się pójść na wybory! Po co chodzicie na ich groby?.... tak dla jaj? ... Oni tam w zaświatach wstydzą się za Was, tego możecie być pewni !
 • @kula Lis
  A dlaczego to Adamowicz nie ma zarzutów? I wielu innych hochsztaplerów ? Potem sie dziwić , że ludzie na nich głosują, jak tylko się gada o ich przewałkach, a prokuratorzy ganiają człowieka za ukradzionego lizaka?
 • @Husky 09:15:28
  Na ustach "praca pokora", w myśli Pogarda i Szmal", te pieniąchy im się należały". Dlatego polska inteligencja pognała partię kłamców i złodziei. Pogrom jest tak wielki, że PiS wydaje się rezygnować z elektoratu POLSKIEJ inteligencji.

  Przecież "Naród głupi wszystko kupi" do tego elektoratu trzeba uderzyć, ale syndrom tonącego okrętu już widać. Protegowani Tadeusza R, co chwila przelewy ślą. A to odbiorają pieniądze poszkodowanym w przestępstwach, a to muzea się mu funduje. (Nie)Jaki, Szydło do PE się rwą... nie rozumiejąc, powiedzenia "za wysokie progi na ch... nogi". Szydło tego forum od koła gospodyń wiejskich nie odróżnia. PiS dotrwają do najbliższych wyborów a później znów "PiS wybory sfałszują". Czyż lemingi już nie krzyczały, że i te wybory były sfalszowane?
 • @Zawisza Niebieski 22:04:34
  Czy Ty naprawdę nie widzisz, że ta Twoja inteligencja ma świadomość otaczającego świata na poziomie wiejskiego parobka? Oni chcą po prostu uchodzić za europejczyków , nowoczesnych , światowych, otwartych (Też na LGBT i inne zboczenia). Za takich uchodzi PO i stąd dla nich poparcie określonych środowisk.
 • @zadziwiony 21:31:15
  Ma zarzuty lecz sądy POwolne odbijają piłeczkę.
 • @zadziwiony 07:43:55
  [Twoja inteligencja ma świadomość otaczającego świata na poziomie wiejskiego parobka?] Brawo, to prawda o nim.
 • @kula Lis 67 10:47:49
  Nie mówiłem o osobistej inteligencji Zawiszy tylko o inteligentach do których on nawiązywał.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031