Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 16 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

Dobra zmiana czy Judeopolonia?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

12 grudnia 2017 Senat USraela przyjał ustawę, która przyznaje Departamentowi Stanu, że ten może pomagać organizacjom żydowskim w odzyskiwaniu mienia m.in. od Polski.

 wprawo.pl/2017/12/15/kongres-usa-przyjal-ustawe-wspierajaca-gigantyczne-zydowskie-roszczenia-finansowe-wobec-polski/

Czy teraz nasz wielki "przyjaciel" i "sojusznik" cesarz Trump, który tak nas zagrzewał do walki 6 lipca podpisze ustawę, która da zielone światło syjonistycznym zbrodniarzom do ostatecznego ograbienia Polski czy jak kto woli "ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej"?

Oczywiście uchwała musi zostać zaklepana przez Izbę Reprezentantów, ale to tylko formalność. 

Towarzysze amerykańscy do swojego "sojusznika" wysyłają komornika.

Tymczasem w Rzeczypospolitej Przyjaciół Polin cicho sza w mediach g(ł)ównego ścieku. Jak powszechnie wiadomo funkcjonariusze, zwani dla zmyłki dziennikarzami, stojący na straży dezinformacji i przemilczenia mają zakaz podejmowania takich tematów. Warszaviv milczy, u nas panie dobra zmiana i zrównoważony rozwój. Taki bełkot wystarczy na Polaczków żeby trzymać ich w ryzach na poziomie 40% (nie mylić z 40 % TW Alka). Jako niewolnicy nie muszą wiedzieć o jakichś roszczeniach na 65 baniek. Zdaniem ortodoksyjnych Żydów goje to zwierzęta, które są od tego aby służyć Żydom. Zatem bydło (tak traktuje Naród fasadowa władza, oraz ci którzy za nią stoją, czyli realni zarządcy) ma być dalej uciskane, a jednocześnie karmione bełkotem o start-upach i innych centralistycznych projektach, które zadłużą nas na pokolenia naprzód u lichwiarskiej międzynarodówki żydowskiej. Oto przed Państwem Jałta-bis. Temat, który nie przebija się do żadnej anteny, wszystkie ośrodki dezinformacji milczą. Oczywista oczywistość, że stalinowcy z Czerskiej, czyli "żydowska gazeta dla Polaków" takimi sprawami się nie zajmuje, ale nawet ci "niepokorni, niezależni" z prasy powszechnie uznawanej za prawicową również nie.

Zamiast hołdu lennego składanego przez zdrajców, bydlaków i folksdojczów w stronę Berlina, hołd Żydom składają patrioci. 

A co robili etatowi patrioci z dobrej zmiany kiedy Senat USA podejmował uchwałę S.447? Otóż podpalali hanukowe świece biorąc udział w żałosnym przedstawieniu jak co roku zresztą:

 www.youtube.com/watch

Czy Żydzi w Knesecie świętują Boże Narodzenie, albo Wielkanoc?

Uchwała S.447 to akt wykonawczy dla Deklaracji Terezińskich, które sygnował prof. bez matury zdrajca Bartoszewski (Bydłoszewski). Przemysł Holocaust uruchamia kolejne mechanizmy, aby utrzymywać Polskę w stanie upodlenia na co przyzwalają obecni rządzący, licząc, że jeśli będziemy ulegli wobec Izraela to może nam odpuszczą. Nic podobnego. Jeśli roszczenia zostaną zaspokojone to Żydzi przejmą całkowitą kontrolę nad terytorium Polski. Jasnym się staje dlaczego akurat teraz został podniesiony temat reparacji od Niemców. Czy aby nie z ewentualnych wpływów z reparacji będą finansowane żydowskie roszczenia?

Czy aby nie Żydzi mają stać się realnymi beneficjentami tzw. reprywatyzacji?

Obecna władza bardzo chętnie rozdaje pieniądze swoim koszernym mocodawcom:

kresy.pl/wydarzenia/100-mln-zl-pis-cmentarz-zydowski-warszawie-10-razy-wiecej-niz-cale-dziedzictwo-narodowe-kresach/

Należy pamiętać o haniebnej ustawie przyznającej emerytury żydowskie, za którymi głosowali również posłowie PiS:

www.pch24.pl/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys--zydow,23463,i.html

Zainstalowanie na stanowisku premiera Mateusza Morawieckiego, będącego dzieckiem układu wrocławskiego, który wyrósł po transformacji dokonanej ponad głowami Polaków przez imperia sowieckie i amerykańskie nie wróży niczego dobrego. Nie liczmy na to, że jako bankier, który sam spłaca kredyt we frankach będzie w stanie przeciwstawić się żydowskiej banksterce ws. roszczeń, skoro sam skonformizowany tłumaczy się z antysemityzmu żydowskim okupantom jako filosemita, judeoidealista. 

 

 

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Jeśli w Polsce utworzony zostanie system hierarchiczny - będzie Polin.
  Jeśli egalitarny - będzie Rzeczpospolita.

  Na razie - "na dwoje babka wróżyła".
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:23:01
  Jakby był "Polin" to jeszcze możliwy jest "wariant Palestyński":
  "samotne wilki" (Polacy etniczni) polujący na etnicznych żydów... Tak, że żydek będzie "miał w papierach" coś, ale do tego się nawet nie zbliży, bo będzie się bał wyjść na ulicę, no, chyba że w konwoju ochrony.

  Któż może przewidzieć reakcję narodu, który został oszukany i zdradzony? Coś mi wychodzi, że z Polaka kiepski niewolnik.
 • @laurentp 14:39:25
  Niestety globalna mafia jest przygotowana na okoliczność buntu Polaków.
  W tym celi sprowadziła do Polski kilka milionów zaciekłych wrogów Polski z banderowskiej Ukrainy.
  Oni za żydowskie srebrniki z ochotą zajmą się terroryzowaniem Polaków w Polsce.
  Globalna mafia ma technologię zniewalania narodów opanowaną do perfekcji. Im wystarczy 10% zdrajców lub wewnętrznej V kolumny by zastraszyć cały naród a w mediach ogłosić "zwycięstwo demokracji" i walkę z "terroryzmem".
  Terrorystami zostaną oczywiście Polacy w Polsce a walczyć z terroryzmem będą Banderowcy sterowani i finansowani przez Globalnego żyda.

  Tak to działa na całym podbitym przez globalną mafię świecie.

  To niestety Polacy będą się bali w Polsce podnieść głowę ulice będą należały do uzbrojonych banderowców a globalny żyd będzie w Polsce
  mieszkał w strzeżonych przez banderowców osiedlach... i będzie miał wszystko co tylko zechce zagrabić w Polsce.

  Gdyby nie miliony banderowców to globalny żyd nie miał by tak łatwo.
  Ale jak widać wierne sługusy globalnego żyda sprowadziły do Polski miliony banderowców (PO i PIS ręka w rękę).
  Kłótnia między PO i PIS to kłótnia w solidarnościowej "rodzinie" czyli w "rodzinie" żydowskich sługusów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031