Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 16 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

DOBRA ZMIANA DLA JUDEOBANKSTERÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W ramach postokrągłostolcowych zabaw zainstalowano na stanowisku premiera bankstera Mateusza Morawieckiego.

Jest to typowa kombinacja operacyjna zastosowana przez mafie, służby i loże jak to w demokracji.
Kto sensownie wyjaśni zmianę premiera w momencie poparcia na poziomie około 40 procent przez ostatnie 2 lata. Oczywiście została puszczona wersja dla bydła jak to zwykle bywa w takich operacjach o rezygnacji Beaty Szydło, która twardo i niezłomnie stawiała polskie sprawy przynajmniej na arenie IV Rzeszy. Usunięcie jej ze stanowiska premiera to wielkie świństwo, bo nie ma ani jednego powodu, uzasadniającego taką zmianę. Oczywiście nie zrobiono nic z ustawą 1066, z umową polsko-ukraińską o emeryturach dla Ukraińców, ale nie takie widać miała zadania. Szydło zrobiła swoje, Szydło może odejść. Kpiną jest, że odeszła premier, a pozostał słoń Waszczykowski, który x miesięcy "odwoływał" zdrajcę stanu Sznepfa z żydowskiej loży B’nai B’rith.
Nowy premier jest gorącym zwolennikiem sprowadzania Ukraińców do Polski, przecież jako historyk powinien być świadomym historii jaką Polska ma z Ukraińcami zwłaszcza w obliczu odradzającego się kultu szowinizmu ukraińskiego UPA i SS-Galizien i buty jaką prezentują kijowscy namiestnicy wobec Warszawy. A idąc dalej tą drogą społeczność ukraińska będzie stanowiła państwo w państwie, która zapewne będzie się organizować politycznie, jest to kwestia czasu. 
Dotychczasowe działania Morawieckiego jeśli chodzi o finanse, trochę przypominają propagandę sukcesu. Ciągła autopromocja i ciągłe zapowiedzi (konstytucja dla biznesu), konkretów póki co brak, żadnych działań w kwestii ograniczenia biurokracji. Owszem uszczelniono wpływy z podatku Vat, jednak uszczelnianie systemów podatkowych to trend międzynarodowy (w wielu krajach już wprowadzono JPK, a kolejne zamierzają wprowadzić takie rozwiązanie). Dlaczego nie pójść drogą Rumunii i Węgier, gdzie podatki zostały obniżone.
Banksterzy już zacierają ręce - nasz człowiek premierem. Ważne pytanie na dziś - co obiecał międzynarodówce lichwiarskiej spotykając się z uroczymi bandziorami finansowymi choćby w USA?
Niedawno Morawiecki (o którym nawet jego własny ojciec powiedział, że jest banksterem) sprowadził do Polin bank JP Morgan, czyli kapitał żydowski = żydomasoneria. Od 2010 był doradcą naczelnego zdrajcy, czyli Donalda T. co już powinno zapalać wszystkie czerwone lampki w głowach trzeźwo myślących Polaków. Prezydent Juda bajdurzy o Rzeczypospolitej przyjaciół, a Morawiecki sprowadza żydowskie banki sprzedając bydłu takie newsy jako wielki sukces. Jest to ciąg dalszy myślenia neokolonialnego - przyjdą koszerni towarzysze, zatrudnią Polaczków jako niewolników, więc podziękujmy im za to i pokornie złóżmy im pokłony w imię tego, że my goje możemy być ich niewolnikami. Ja rozumiem, że lepszy McDonald niż gułag, ale trzeba postawić wreszcie na Polaków, a nie międzynarodowe korporacje. Dlaczego międzynarodowy koncern chcąc zainwestować w Polsce dostaje ulgi, zatrudniając Polaków jako tanią siłę roboczą, podczas gdy jeśli Polak chce dać pracę drugiemu Polakowi dostaje na dzień dobry 1200 PLN podatku, który musi wnieść pod przymusem do piramidy finansowej, czyli Zakładu Utylizacji Społeczeństwa (art. 286. § 1. kk Nakłanianie do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem).
Jasnym się staje, że Polską mają zarządzać dwie marionetki - Juda i Morawiecki, namaszczeni przez Waszyngton i Tel Awiw. Oni są gwarantami realizacji interesów żydowskiej międzynarodówki, będącej przecież motorem Nowego Porządku Świata (New World Order). W zostaniu premierem nie przeszkodziło mu nawet to, że został nagrany w restauracji Sowa i przyjaciele, wiadomo, że takie głupstwa nie mają znaczenia w obliczu namaszczenia przez grupę trzymającą władzę w tym wypadku Jankesów i braci koszernych.
Zapewne Juda, przejęty przez WSI nie zaakceptuje w nowym rządzie Macierewicza. W ten sposób poprzedni układ powoli będzie przejmował wpływy. Jeżeli w nowym rządzie nie będzie miejsca dla Ziobry i Macierewicza to znaczy, że ktoś przestawił wajchę na tory pt. "kontrolowane, powolne oddawanie władzy".
Morawiecki to przecież były doradca Donalda T. Można zatem w ciemno założyć, że nowy filosemicki układ Juda-Morawiecki zagwarantuje dalszą bezkarność dla zdrajców stanu, z Donaldem T. na czele. Stały wariant gry, czyli dużo musi się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu. Poparcie Morawieckiego dla TTIP, czyli wszechwładzy korporacji międzynarodowych również powinien budzić niepokój. Kolejna sprawa to plany ograniczenia obrotu gotówkowego za którą optuje nowy premier, a docelowo całkowitego przejścia na pieniądz elektroniczny. Już obniżono próg transakcji gotówkowych dla przedsiębiorców z 15000 euro na 15000 złotych, żeby międzynarodowi lichwiarze mogli sprawować większą kontrolę nad obrotami pieniężnymi.
Po zablokowaniu reformy wymiaru niesprawiedliwości przez Judę vide WSI / może Berlin widać, że dalszych zmian nie będzie, co przyznał sam Naczelnik Kaczyński chociażby odnośnie reformy mediów. 
Wiedzą, że nie mogą sobie na to pozwolić, bo podniesie się zbyt duża wrzawa agentury niemieckiej i nagonka eurokołchoźników nadwiślańskich i brukselskich. Stąd prawdopodobnie rozpoczyna się proces kontrolowanego oddawania władzy w ręce folksdojczów z Platformy UBywatelskiej, podobnie jak w 2007 roku.
Widać ewidentnie również postępujące wpływy żydowskie w Polin. W Izraelu jest za ciasno, więc Polska to dla nich ziemia obiecana.

 
 
 
/ tak się bawi śmietanka "prawdziwych Polaków". Folksdojcze robili to z napisem zdrada na czole, a dobra zmiana z hasłami patriotycznymi w ustach.
Jak tak dalej pójdzie w setną rocznicę odzyskania niepodległości do udziału w Marszu Niepodległości będzie potrzebny certyfikat koszerności od Johnego Danielsa i jego podwykonawców z Nowogrodzkiej.
Póki co możemy się łudzić, że hitem karnawału Anno Domini 2018 będzie więzienny waltz, bo już chyba tylko złudzenia nam zostały.


 
 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Pozdrawiam i do kpl. : https://www.pch24.pl/morawiecki---premier-od-zadluzania-polakow-i-dominacji-panstwa--,56718,i.html
 • Tak,typek spod Odessy olewa z góry na dół obywateli RP.Zmienia premiera,i nawet nie da racjonalnego powodu dla tej zmiany.
  A premier Szydło też nic nie powie o co chodzi z tymi zmianami.
 • Może jestem ślepy ale oceniam po tym co widzę.
  Zmiana Szydło na Morawieckiego bez sensu ?
  Mam inne obserwacje.
  Szydło to kukiełka dobrze wyszkolona na kukiełkę, umie przemawiać...
  ale czy umie rządzić ? Czy jest inspiratorem wizjonerką ? NIE.
  Natomiast Morawiecki działa kreuje nowe idee, sposoby osiągania celów jest kreatywny.
  Morawiecki ma osobowość i kreatywność, Szydło ich nie ma.
  Premier w czasach dużych reform powinien być kreatorem a nie tylko administratorem.

  To jedna płaszczyzna oceny.

  Inna to pytanie o "serce" gdzie jest ulokowane czyli dla kogo pracuje Premier. Polsce potrzebny jest premier pracujący kreatywnie dla Polski dla narodu Polskiego a nie dla np Pollin czy dla globalnego syjonizmu.
  W tym kontekście ocena Morawieckiego jest trudniejsza.
  Korzennie to nie wygląda dobrze...
  Ale poznacie go po czynach...a czyny jak dotychczas są obiecujące...

  Czyli konkludując .. Szydło nie bo za mało twórcza...
  Morawiecki tak bo twórczy ..ale...te korzenie powiązania...to ryzyko ale tylko ryzyko jak dotychczas ..ja nie widzę by szkodził Polskiej gospodarce a wręcz przeciwnie.

  Z drugiej strony wiemy że każdy twardy Polski narodowiec zostanie zniszczony przez globalną mafię żydowską.. potrzebujemy "przebierańca"....
  Z kolejne strony widzimy jak ewidentnie żydowskie środowiska ewidentnie wrogie narodowi Polskiemu (Michniki, KODy, Nowoczesne) atakują wściekle PIS... to tylko uwiarygadnia PIS.

  Trzeba bardzo dokładnie obserwować reformy PIS (Źiobry, Morawieckiego)... trzeba patrzeć na podwójne i potrójne dna żeby prześwietlić ewentualne próby kolejnego oszukania Polaków.
  Pamiętamy jak POPIS oszukał Polaków reformami (Emerytalnej, Bankowej, prywatyzacyjnej, opieki medycznej, edukacji, ...i innych)

  Uczmy się na błędach.
  Moim zdaniem PIS próbuje powtórzyć reformy Gierka...rozwój przez dług czyli na kredyt).
  To dobra koncepcja pod warunkiem że lichwiarze nie wbiją Polsce znowu noża w plecy jak kiedyś wbili ten nóż Gierkowi (czyli Polsce) przy pomocy stworzenia przez CIA solidarności wywołania masowych strajków i nałożenia embarga gospodarczego.

  Rozwój na kredyt tak ale nie na kredyt u globalnych lichwiarzy ale
  na kredyt np z Chin, z Brazylii z Indii, z Japonii.. a nawet z Rosji.
  ale za wszelką cenę nie u globalnych lichwiarzy.

  Niebawem wszystko stanie się jasne.
  Morawiecki wypuści obligacje na rozwój i zobaczymy komu będzie je sprzedawał.
 • @Oscar 15:27:57
  ... Hehhehe... Gierek,to typowy zacofany,komunistyczny ciemniak ze Wschodu.
  Francuzi się na nim po...ooo...znali i dali mu kopa w d*** ciemniakowi... won do komunistycznej ciemnoty w PRL... tffuuuu.
 • @Oscar 15:27:57
  Kredyt na inwestycje, to możliwość szybkiej jej realizacji.
  Rozwój przez dług całej gospodarki może się powieść, może się nie powieść.
 • @Oświat 17:31:37
  Jak się powiedzie to Morawiecki będzie wielkim budowniczym Polski (jak Gierek).. Polacy będą szczęśliwi (nie mając o tym pojęcia bo Polak zawsze marudzi)
  a jak się nie powiedzie to Morawiecki będzie żydowskim agentem bo rozwoju nie będzie ale długi u lichwiarzy gigantycznie wzrosną.
  Lichwiarze będą prze szczęśliwi.
  .. o ile jeszcze będą...bo nadchodzi anty "lichwiarska" rewolucja światowa.
 • @Seth 15:54:26
  sam jesteś ciemniak.
 • @Jan Paweł 09:26:22
  ...hehehe...dobrze,że Gorbi zarządzał polskimi komunistami i ich wyp*** od koryta,bo byś na cukier nie miał...hehehe...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031