Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 16 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

TW Oskar nadaje ze stolicy IV Rzeczy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Donald Tusk, który już dawno powinien stać się Donaldem T., gdyby zmiany były rzeczywiście realnie dobre znowu atakuje Polskę.

Cyngiel Angeli Makrelowej o którym powinno się mówić jedynie w kategoriach procesów sądowych za zdradę stanu znowu pluje na Polskę. Oczywiście nic w tym dziwnego, bowiem od lat widać, że jest to niemiecki polityk, podający się za Polaka. Widać ewidentnie, że niemiecki kundel próbuje wsadzić kij w szprychy w obliczu doniesień o dostawie rakiet Patriot, którą sfinalizowali podwykonawcy polityki amerykańskiej, czyli obecna władza. Swego czasu sam Naczelnik Kaczyński stwierdził, że Tusk może stać się przedmiotem zarzutów karnych. Skoro 2 lata dobrych zmian to za mało, żeby postawić zarzuty człowiekowi występującemu z napisem zdrada na czole, wciąż dla niektórych niewidocznym to jak możemy liczyć na wybicie się na suwerenność. Media głównego ścieku spod szyldu WSI sprzedają bajeczki jakoby ten drań wróci tu jako bohater i już zaczynają pompować bydlaka, który powinien już dawno oczekiwać w pilnie strzeżonej celi (tak żeby nie odwiedził go seryjny samobójca) na proces i wyrok. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że na "obszarze Wisły" nie zabraknie durniów, którzy będą głosować na człowieka, dla którego "polskość to nienormalność", który sprzedał Naród od góry do dołu, wzdłuż i wszerz, a w nagrodę dostał stanowisko czołowego eurokołchoźnika (premia posprzedażowa). Zrobił to ponieważ sam nie jest człowiekiem wolnym, który może podejmować jakiekolwiek suwerenne decyzje. To tylko marionetka IV Rzeszy, która próbuje odzyskać wpływy nad Wisłą po tym jak ostro wkroczył USrael ze swoimi Prawymi i Sprawiedliwymi podwykonawcami. Dla bydła sprzedaż Polski pod kuratelę Niemiec to jednak za mało, jak widać ktoś taki dalej może być traktowany jak poważny polityk. Trzeba jeszcze to kłamstwo powtórzyć 1000 razy żeby stało się prawdą jak mawiał klasyk III Rzeszy Goebbels.
Działalność Donalda T. wyczerpuje art. 129 kodeksu karnego - Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej:
Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Czymże innym było oddanie śledztwa ws. zamachu warszawsko -  smoleńskiego bandziorom z KGB-FSB, którego efektem były kłamstwa retransmitowane zresztą przez oszustów i łajdaków z komisji Laska.
Domagał się nałożenia sankcji na Polskę, co prawda występował wtedy jako eurokołchozowy błazen, nie mniej wymowa jest jasna.
 To wszystko to tylko "theater" i kopanie po kostkach, aktorami teatru są agentury a widzami bydło, które ma złudzenia, że ma jakiś wpływ wrzucając kartkę do urny. Jak wiadomo gdyby wybory miały coś zmienić dawno zostałyby zakazane. Tymczasem lemingoza wypranych mózgów nie została bynajmniej wyleczona, zmienił się jedynie proszek do prania, podobnie jak Polska nie do końca wstaje z kolan, a jedynie zmienia klęcznik. 
Chyba nikt trzeźwo myślący nie uwierzy w brednie, że sprowadzenie wojsk amerykańskich, realizacja umów na dostawy gazu z USraela, dostaw rakiet, ekspansja żydomasońskiego JP Morgan jest realizacją polityki Kremla. Politykę Kremla realizował sam TW Oskar przybijając żółwika z Włodzimierzem P. 
 

KOMENTARZE

 • A co na to odpowiedział TW Balbina?
  Dwa lata działają ludzie z "zespołem Macierewicza" i co udowodnili? Zgodnie ze zdaniem TW Balbiny są coraz "bliżsi prawdy"? Polacy też są coraz bliżsi prawdy, a prawda jest jedna. Jarosławie Kaczyński przeproś rodziny zamiast opłacać ich łzy 90 milionami zł z kieszeni polskiego podatnika i stawiając pomniki leczenia wyrzutów sumienia.
  Oni nie mieli prawa próbować lądować w tych warunkach atmosferycznych.
 • Polski rząd i europosłowie PiS-u
  mają świetną okazję, aby zarzucić łamanie konstytucji w Niemczech.
  Zgodnie z jej art. 39 pkt. 2 Bundestag zbiera się najpóżniej w 30 dniu po wyborach, a na podstawie art. 69 pkt.2 kadencja Kanclerza Federalnego kończy się każdorazowo z chwilą zebrania nowego Bundestagu.
  Zdaje się, że przeciętny Helmut nie zna konstytucji własnego kraju, bo nikt nie protestuje na bezprawie w Niemczech, ba w rozmowie z A.Rybińską (dookoła świata) z dnia 21.11 Semka i specjalista od spraw międzynarodowych Żak rechotali, że stary rząd może jeszcze "tymczasowo" rządzić długo.
  Ps. drugi komentarz mi wcięło. Chciałam to dopisać jako kontynuację, pojawiło się pytanie "na pewno?", kliknęłam i się usunęło. Nawet maszyny trzymają zmowę milczenia-:))
  http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/konst/niemcy.html
 • @Zawisza Niebieski 22:02:16
  To ty, microcefalu, uważasz, że jakikolwiek samolot wystartował, rano 10 Kwietnia 2010 roku, obierając kurs na Smoleńsk?!

  http://zamach.eu/120308/Untitled_1.html
 • @wercia 23:29:53
  Niemcy (Deutschland) nie posiadają konstytutcji!

  Niemcy to Spółka z o.o. (BRD GmbH)!

  Prawo Podstawowe (Grundgesetz) oznacza „Provisorium” dla utrzymania spokoju i porządku na terenie okupowanym przez wojsko, przez czas określony. Ten prowizoryczny charakter Grundgesetz wyrażony jest w Artykule 146 GG (Grundgesetz).

  „Grundgesetz” (GG) nigdy nie był i nie jest Konstytucją. BRD nie posiada Konstytucji.

  Zgodnie z literą prawa: zarówno wojennego jak i międzynarodowego teren Niemiec formalnie wciąż znajduje się POD OKUPACJĄ, zaś twór państwowy pod nazwą Bundesrepublik Deutschland nie jest suwerenny i pozostaje w bezpośredniej zależności od innych krajów, zwycięzców w II Wojnie Światowej, szczególnie od USraela.
 • @Uchoigielne 17:49:30
  Posiadają. Link podałam ze strony sejmowej. Nazwa "ustawa zasadnicza" to nic innego jak konstytucja. W Polsce używa się tych terminów zamiennie.

  To Izrael nie ma konstytucji (mimo, że w 1948r.ONZ wyznaczyło termin, do jakiego mają konstytucję uchwalić. Na dzień dzisiejszy uregulowali ważniejsze sprawy w kilku ustawach.
 • @Uchoigielne 17:06:44
  Uważa albo nie to wtórne, taka jego forma bytu.
 • @Uchoigielne 17:06:44
  A ja już myślałem, że myśl bezmyślna gdzieś umarła śmiercią naturalną, że wreszcie do wszystkich dotarły podstawy ruchu lotniczego. Przelot samolotu kontrolowany jest i rejestrowany przez stacje naprowadzania wielu krajów.

  O naiwności ludzka, jak budowa drogi przez nieprzebyte bagna. Ile byś kamienia (wiedzy, dowodów, argumentów) nie wsypał, on i tak utonie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031