Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 16 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

BRUDSTOCK, CZYLI MULTI-KULTI DLA SZAMBONURKÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Róbta co chceta, przyjmujta terrorystów i kozojebców. Siema!

  Jak co roku pod batutą etatowego hochsztaplera III RP Jerzego O. odbywa się festiwal brudstock na którym lewackie pomioty zażywają błotnych kąpieli. W tym roku szambonurków nawiedziła ekipa niemieckich pomiotów, w postaci resortowych gwiazd platformy UBywatelskiej, czyli czołowi folksdojcze i owczarki niemieckie. Jakim trzeba być błaznem, żeby jechać na festiwal szambonurków i agitować politycznie. Stronnictwo pruskie jak widać nie ma granic i w tym zakresie, podobnie zresztą jak w zakresie afer i wszech złodziejstwa. Posłanka Kinia jest już wolna, bo ktoś się zorientował z jakim ścierwem ma do czynienia, więc Grzegorz Skretyna z GRU może przetrzepać jej futerko w namiocie. Jak wiadomo muchy lepią się do gówna. Zaczadzona młodzież zamiast odgrywać pożytecznych idiotów i "przybijać piątki" z folksdojczami powinna inaczej się z nimi rozprawić, ale nie oczekujmy zbyt wiele od zjaranych lewackich pomiotów. W takim stanie umysłu trudno rozumieć cokolwiek z otaczającej rzeczywistości. Z zapartym tchem pozostaje oczekiwać aż Ewa Grabarz (lekarz ostatniego kontaktu) zaryje na metr w głąb w ćwokstockowym błocie ku uciesze młodych paligłupów, a metr pod ziemią chuj, dupa i kamieni kupa. Swoją obecnością zaszczyciły też takie tuzy jak pierwszy pedał postPRLu z Suwałk, specjalista od zadłużania i inne szumowiny z nadzwyczajnej kasty i PZPR. Brakuje jeszcze masona Sowy w przebraniu księdza, zajadającego kopyta z Baku, duchowego patrona postkomuny herbu okrągłego stolca w służbie lewackiego ścieku.

 
Gdyby islamska dzicz została puszczona pomiędzy brudstockowe bydło nie znalazłby się ten, który doliczyłby się ilości gwałtów, rozbojów i pobić.
Transparent "My Europejczycy" mówi wszystko, bydło nie chce być Polakami, tylko Europejczykami taplającymi się we własnym gównie w imię otwartości, postępu i nowoczesności.
Duchowy przywódca lewackich pomiotów krętacz O. zwrócił się o bratnią pomoc do... służb niemieckich aby "pilnowały porządku" na brudstocku. Patrząc co się dzieje w Niemczech widać, że nie potrafią tam przypilnować nawet szklanki z moczem, nie mówiąc już o własnych kobietach gwałconych na ulicach przez kozojebców. Jeszcze trochę a w Bundeswehrze będą służyli islamiści.
W kolejnych latach możemy się spodziewać warsztatów z walki o d...krację, instrukcji jak wyłudzać VAT, tworzyć piramidy finansowe. Chyba, że wreszcie młodzi ludzie przejdą na stronę Polski i nie będą zaspokajać zapotrzebowania lewackich propagandystów i hochsztaplerów. Nie pozwolą indoktrynować się na samobójców, których należy izolować, tudzież wysłać do Arabii Saudyjskiej aby tam realizowali swoje misje zbawiania świata i pomocy islamskiej dziczy. Ciekawe jak szybko ich głowy zostałyby nabite na uliczne płoty a ich truchła rzucone psom na pożarcie jako padlina. A może niebawem w chorych lewackich łbach organizatorów urodzi się pomysł aby w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznego Przekrętu zbierać na pomoc... dla kozojebców. Czy Polacy naprawdę są tak durni żeby składać się lewacką indoktrynację młodego pokolenia, na emeryturę (spółka Złoty Melon i inne szwindle) i wygodne życie syna esbeckich szumowin? Jak widać niestety tak.

Tym młodym baranom, którym się wydaje, że są tacy otwarci na świat i nowocześni wypada pokazać najnowsze dokonania islamskich żołnierzy z ISIS, czyli kolejna egzekucja w full HD  

clarionproject.org/warning-graphic-isis-sick-use-swingset/#.WWOIwlTY7Jw.facebook

Oczywiście ze świadomością, że celem tych zwierząt są takie sceny na Placu Św. Piotra w Rzymie, po tym jak opanują Europę, ciekawe jak wtedy będą śpiewać postępowi, nowocześni i otwarci na świat pajace jak będą wyżynani jak świnie.
 
 
Tacy ludzie jak alfons postępowych nastolatek O. albo mają wyżarte mózgi z dobrobytu osiągniętego pieniędzmi naiwnych, albo działają na usługach wiadomego lobby i agentur wpływu, w sposób wyrachowany robiąc ludziom wodę z mózgu. A najpewniej jedno i drugie.
Rząd powinien już dawno zdelegalizować Islam, jako zbrodniczą ideologię (bo to nie jest religia). która pochodzi od szatana, a co za tym idzie zabronić propagowania tej ideologii, podobnie jak komunizmu. 
 
Na koniec zagadka...
   

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031