Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 15 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

BRUDSTOCK, CZYLI MULTI-KULTI DLA SZAMBONURKÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Róbta co chceta, przyjmujta terrorystów i kozojebców. Siema!

  Jak co roku pod batutą etatowego hochsztaplera III RP Jerzego O. odbywa się festiwal brudstock na którym lewackie pomioty zażywają błotnych kąpieli. W tym roku szambonurków nawiedziła ekipa niemieckich pomiotów, w postaci resortowych gwiazd platformy UBywatelskiej, czyli czołowi folksdojcze i owczarki niemieckie. Jakim trzeba być błaznem, żeby jechać na festiwal szambonurków i agitować politycznie. Stronnictwo pruskie jak widać nie ma granic i w tym zakresie, podobnie zresztą jak w zakresie afer i wszech złodziejstwa. Posłanka Kinia jest już wolna, bo ktoś się zorientował z jakim ścierwem ma do czynienia, więc Grzegorz Skretyna z GRU może przetrzepać jej futerko w namiocie. Jak wiadomo muchy lepią się do gówna. Zaczadzona młodzież zamiast odgrywać pożytecznych idiotów i "przybijać piątki" z folksdojczami powinna inaczej się z nimi rozprawić, ale nie oczekujmy zbyt wiele od zjaranych lewackich pomiotów. W takim stanie umysłu trudno rozumieć cokolwiek z otaczającej rzeczywistości. Z zapartym tchem pozostaje oczekiwać aż Ewa Grabarz (lekarz ostatniego kontaktu) zaryje na metr w głąb w ćwokstockowym błocie ku uciesze młodych paligłupów, a metr pod ziemią chuj, dupa i kamieni kupa. Swoją obecnością zaszczyciły też takie tuzy jak pierwszy pedał postPRLu z Suwałk, specjalista od zadłużania i inne szumowiny z nadzwyczajnej kasty i PZPR. Brakuje jeszcze masona Sowy w przebraniu księdza, zajadającego kopyta z Baku, duchowego patrona postkomuny herbu okrągłego stolca w służbie lewackiego ścieku.

 
Gdyby islamska dzicz została puszczona pomiędzy brudstockowe bydło nie znalazłby się ten, który doliczyłby się ilości gwałtów, rozbojów i pobić.
Transparent "My Europejczycy" mówi wszystko, bydło nie chce być Polakami, tylko Europejczykami taplającymi się we własnym gównie w imię otwartości, postępu i nowoczesności.
Duchowy przywódca lewackich pomiotów krętacz O. zwrócił się o bratnią pomoc do... służb niemieckich aby "pilnowały porządku" na brudstocku. Patrząc co się dzieje w Niemczech widać, że nie potrafią tam przypilnować nawet szklanki z moczem, nie mówiąc już o własnych kobietach gwałconych na ulicach przez kozojebców. Jeszcze trochę a w Bundeswehrze będą służyli islamiści.
W kolejnych latach możemy się spodziewać warsztatów z walki o d...krację, instrukcji jak wyłudzać VAT, tworzyć piramidy finansowe. Chyba, że wreszcie młodzi ludzie przejdą na stronę Polski i nie będą zaspokajać zapotrzebowania lewackich propagandystów i hochsztaplerów. Nie pozwolą indoktrynować się na samobójców, których należy izolować, tudzież wysłać do Arabii Saudyjskiej aby tam realizowali swoje misje zbawiania świata i pomocy islamskiej dziczy. Ciekawe jak szybko ich głowy zostałyby nabite na uliczne płoty a ich truchła rzucone psom na pożarcie jako padlina. A może niebawem w chorych lewackich łbach organizatorów urodzi się pomysł aby w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznego Przekrętu zbierać na pomoc... dla kozojebców. Czy Polacy naprawdę są tak durni żeby składać się lewacką indoktrynację młodego pokolenia, na emeryturę (spółka Złoty Melon i inne szwindle) i wygodne życie syna esbeckich szumowin? Jak widać niestety tak.

Tym młodym baranom, którym się wydaje, że są tacy otwarci na świat i nowocześni wypada pokazać najnowsze dokonania islamskich żołnierzy z ISIS, czyli kolejna egzekucja w full HD  

clarionproject.org/warning-graphic-isis-sick-use-swingset/#.WWOIwlTY7Jw.facebook

Oczywiście ze świadomością, że celem tych zwierząt są takie sceny na Placu Św. Piotra w Rzymie, po tym jak opanują Europę, ciekawe jak wtedy będą śpiewać postępowi, nowocześni i otwarci na świat pajace jak będą wyżynani jak świnie.
 
 
Tacy ludzie jak alfons postępowych nastolatek O. albo mają wyżarte mózgi z dobrobytu osiągniętego pieniędzmi naiwnych, albo działają na usługach wiadomego lobby i agentur wpływu, w sposób wyrachowany robiąc ludziom wodę z mózgu. A najpewniej jedno i drugie.
Rząd powinien już dawno zdelegalizować Islam, jako zbrodniczą ideologię (bo to nie jest religia). która pochodzi od szatana, a co za tym idzie zabronić propagowania tej ideologii, podobnie jak komunizmu. 
 
Na koniec zagadka...
   

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930