Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 16 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

73 rocznica daniny krwi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska na stosie. Chwała bohaterom, hańba zdrajcom i prowokatorom.

Grzegorz Braun powiedział kiedyś "klęska Powstania Warszawskiego rozpoczęła się 29 listopada 1830 roku". Ci którzy popchnęli Polskę do powstania (domniemane słowa zbrodniarza wojennego Churchilla "Polakom zrobimy powstanie") wiedzieli, że nie chodzi o żadną niepodległość, tylko o wymordowanie elity Narodu. "Polacy będą się bić do ostatniej kropli krwi, a my do ostatniego Polaka" popularne hasło wówczas we Francji, doskonale i dziś ilustruje podejście krajów zachodu do Polski. Wybuch Powstania to świetny prezent dla Sowietów, którzy szybciej dorżnęli Polskę po 1945 roku, mieli mniej podziemia niepodległościowego do wymordowania, dzięki czemu sowietyzacja Polski przebiegła szybciej i łatwiej. Dowódcy Powstania wykonali skok na główkę do pustego basenu, trzymając pod pachą życie niczego nieświadomego kwiatu polskiego Narodu. Powstańcy zostali zdradzeni i oszukani, posłani na rzeź żeby "zdobywać broń na wrogu". Tkanka Narodu trafiła pod topór trzymany przez zdradzieckich (jak zawsze zresztą) Anglosasów, którzy prowadzą wojny, walcząc cudzymi żołnierzami, podczas gdy Polacy oddają własną krew w imię cudzych interesów za poklepywanie po ramieniu. Czy była alternatywa i czy powstanie i tak by wybuchło w obliczu odezwy z 27 lipca 1944 o wezwaniu do budowy fortyfikacji niemieckich? www.fronda.pl/a/prof-kiezun-powstanie-warszawskie-bylo-koniecznoscia,29813.html 

Niech każdy sam sobie odpowie. Oczywiście ze świadomością późniejszej działalności prof. Witolda Kieżuna pod pseudonimem TW Tamiza.

Historia lubi się powtarzać, pewne ograne scenariusze są ciągle wykorzystywane przez międzynarodowych gangsterów. Kto wie czy dziś nie żyjemy na początku lata 1939..
Dziś Polska jest sama, a jedynym sojusznikiem Polski są Polacy. Niestety nie są to wszyscy mieszkańcy terytorium naszego kraju. Niektórzy nie chcą być Polakami, tylko Europejczykami. I trudno oprzeć się wrażeniu, że zagranica podsuwa nam kolejną wojnę (majdan czy też prowokację) o pokój, w imię tzw. "obrony demokracji". Choć przypuszczalnych frontów jest więcej jak wojna ukraińska i oczywiście wojna cywilizacyjna z islamistami, którzy zostaną tu napuszczeni na Polaków kiedy ktoś przekręci dźwignię (może już to zrobił) i nastąpi zmiana rządu na zdrajców, sprzedawczyków i folksdojczów. Nie wspominając o wojnach globalnych, w których tym bardziej Polska będzie tylko strefą zgniotu.
Niemcy dalej czują się rasą panów, a Polacy dla nich to podludzie, do dziś nie przeprosili za wymordowanie Polaków i zrównanie Polski z ziemią podczas II wojny światowej. Dzisiaj chcą uczyć Polaków demokracji, w dodatku sami zrzucili swoje winy na rzecz pozbawionych narodowości nazistów, a wobec Polski trwa kampania szkalowania i przerzucania winy - "polskie obozy". ZDF nie chce przeprosić, bo powołuje się na brak niezawisłości polskich sądów. Jaki większy szczyt bezczelności można sobie wyobrazić... Warto przypomnieć, że Polska formalnie jest dalej w stanie wojny z Niemcami, bowiem nie podpisano traktatu pokojowego.
Oby Powstanie Warszawskie wreszcie "było wygrane", czyli oby Polacy nie dali się wciągnąć w wojnę, majdan lub inne prowokacje, które zagranica nieustannie nam podsuwa jako stały wariant gry. Ci międzynarodowi gangsterzy wiedzą, że tutejsza młodzież stawia na Polskę (udział w Marszach Niepodległości, pamięć o Wyklętych), a ponieważ silna i suwerenna Polska jest niewygodna dla tych grandziarzy, dlatego w pewnych ośrodkach jest zapotrzebowanie, żeby kolejny raz zagrać na tę samą nutę, czyli przepuścić polskich patriotów przez maszynkę do mielenia mięsa i mieć ich z głowy.
A zostaną tu Europejczycy, eurokołchoźnicy, folksdojcze, odmóżdżeni pożyteczni idioci. Coraz mniej miejsca zostaje dla wolnych Polaków, za to jest dużo miejsca 1,5 metra pod ziemią. Oby kolejny raz Polacy nie odegrali roli mięsa armatniego dla cudzych interesów na warszawskim majdanie.
--------------------------------------
Cześć i chwała bohaterom!
www.youtube.com/watch Basti "Krwawy Sierpień" gość Sova

KOMENTARZE

  • Wanda - sanitariuszka Powstania Warszawskiego, uszanował ją wróg okaleczyli żydowscy-kaci z UB !
    Wanda - sanitariuszka Powstania Warszawskiego, uszanował ją wróg okaleczyli żydowscy-kaci z UB !

    Cześć jej pamięci !


    https://pbs.twimg.com/media/DGHlS68XkAAf0hg.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031