Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 16 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

Ulica i zagranica, czyli preludium majdanu?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rządy chaosu dotarły do Polski.

Zarządzanie przez chaos z jakim mamy do czynienia w wielu państwach będących obecnie na skraju upadku, jak w Szwecji czy Francji jest bardzo łatwe do przeprowadzenia w państwach tak niepoważnych jak Polska. Taka kombinacja operacyjna powiodła się w krainie U, ba nawet rząd dobrej zmiany zainwestował w ukraińską fikcję 4 miliardy złotych, nie wspominając o poprzednikach (pożyczka kryminalistki Kopacz 100 mln. euro).

Przykre, że w protesty dają się wciągnąć "młodzi, wykształceni z dużych miast". Nie pojmują teatru w którym żyją i którego są nieświadomymi aktorami. Reżyserami takich teatrów są międzynarodowe kreatury i grandziarze, którzy na takich kryzysach zarabiają i to oni będą beneficjentami kryzysów kontrolowanych, a nie jacyś pożyteczni idioci, chołota podsycona przez antypolskie ośrodki dezinformacji. "Młodzi, wykształceni z dużych miast" dalej będą chłopami pańszczyźnianymi w międzynarodowych żydo-korporacjach, a będzie im się wydawać, że bronią demokracji. 

niewygodne.info.pl/artykul8/03904-Spekulanci-zarobia-na-kryzysie.htm

Nie widzą jaka kombinacja operacyjna "mafii, służb i lóż" jest tu grana. Ale czego się spodziewać po ludziach, którzy mają wyprane mózgi przez masonerię dla nieletnich, czyli system edukacji. Żal patrzeć na łże-autorytety, czyli aktorki Jandę, Stenkę, Ostaszewską (dla której życie karpia ma większą wartość niż życie człowieka), powołujących się na nielegalną konstytucję, napisaną przez komunistów i dla komunistów, no ale zawsze znajdą się zaprzańcy, którzy zalegitymizują i podżyrują zdradę Narodu, wszak jak śpiewał klasyk "wszyscy artyści to prostytutki".

Nie chodzi tu rzecz jasna o sądy, to jest tylko pretekst. Chodzi o to aby obalić rząd i aby Polska była dalej kolonią, zarządzaną przez miejscową agenturę, figurantów, z nowym rządem na czele, którego staną zdrajcy Grzegorz Skretyna z GRU i bankster Petru, książe Madery. "Ulica i zagranica" zadziałała w najlepsze. Ostatnie protesty to nie żaden spontan, tylko operacja inicjowana i finansowana zza granicy. No chyba, że spontanicznie wymyślone, spontanicznie wydrukowane transparenty i spontanicznie opłacone przez mocodawców.

wpolityce.pl/polityka/349944-spontaniczne-protesty-nic-z-tego-to-perfidnie-realizowana-manipulacja-polacy-dali-sie-nabrac-na-astroturfing-zobacz-komentarze

politykawsieci.pl/analiza-czy-polskim-internecie-pojawili-sie-nowi-gracze-z-zagranicy/

Tylko idiota albo opłacony agent wpływu uwierzy, że w Ameryce Łacińskiej nagle zatroskali się o losy demokracji w Polsce, bo głównie z tamtych rejonów świata pochodziły konta z masowymi wpisami "precz z Kaczorem dyktatorem". Kreowanie pozornych rzeczywistości, które miejscowe bydło bierze za prawdę i traktuje poważnie.
Co do weta Dudy, wystarczy popatrzeć kto jest zadowolony z takiego obrotu sprawy: zdrajcy, folksdojcze, Sorosowe kodziarstwo, nadzwyczajna kasta. Chyba nie trzeba tego komentować. Duda uległ naciskom obcych ośrodków, wrogich Polsce, teraz każdy pretekst będzie dobry do formuły "ulica i zagranica", każdą reformę będzie można uwalić przy pomocy obcych służb i nadwiślańskich pożytecznych idiotów. Co się stało, że nie podpisał: zabrakło mu jaj, że zatrzymał się tuż przed metą, dostał telefon od cioci Angeli, a może obce służby (bo polskie jak wiadomo abdykowały) doniosły, że jak podpisze będzie majdan, względnie ktoś mu przypomniał o przebitej oponie, która mogła być ostrzeżeniem. Tego zapewne się nie dowiemy. Czego się spodziewaliśmy po człowieku, który karierę zaczynał w żydowskim lobby politycznym, czyli Unii Wolności. Dzisiaj bajdurzy o "Rzeczypospolitej Przyjaciół" i odznacza wrogów Polski jak żydowski krętacz Szewach Weiss, popierający roszczenia żydowskie wobec Polski na 65 mld USD.
Ironią losu jest fakt, że to ś.p. Lech Kaczyński podpisał traktat lizboński, czyli zrzekł się suwerenności Polski, władzę nad Polską oddał Brukseli. Czyli PiS sam odpowiada za to, że dzisiaj komisje weneckie do spółki ze swoimi brukselskimi pobratymcami i folksdojczami wymuszają na Polsce przyjęcie nachodźców i wywierają naciski ws. tak zwanej"obrony praworządności", czyli wyrugowania postkomuny z sądów.

Gdzie w tej opłakanej rzeczywistości jest miejsce dla Polaków? Oby nie na ulicach przelewając polską krew, do czego kolejny raz w naszej historii popycha nas zagranica. Widzimy jak wygląda rzeczywistość po majdanie w krainie U, ten kraj to fikcja, zarządzana przez międzynarodowych gangsterów z figurantem mołdawskim Żydem Waltzmanem vel Poroszenko. Dlatego Polacy i polskojęzyczni Europejczycy zamieszkujący terytorium Polski nie mogą dać się wciągnąć w wojnę po której polskie państwo stoczy się w zupełny niebyt.

KOMENTARZE

 • Autor
  w zasadzie zgoda, ale:
  ogół mieszkańców naszego kraju składa się z kilku podzbiorów. Są ludzie interesujący się polityką (obojętnie po której stronie) i są tacy których nic nie obchodzi wolą iść na "gryla" zamiast na wybory, ale są też tacy (i tych jest większość) nie wyznający się na niuansach ale obserwujący i wyciągający wnioski. To w przeważającej części jest elektorat: raz jednej strony, a raz przeciwnej.
  Moim zdaniem volta PAD (za podpowiedzią Pani Zofii ) jest pod nich. Nie wyobrażam sobie co by była za awantura gdyby do uczestników ciamajdanu podjechały suki i zaczęły pakować ciamajdaniarzy, jak to bywało w czasach historycznych.
  Ale po tym ukłonie prezydenta do protestujących, który ciamajdaniarze olali zgodnie z przewidywaniami - milcząca większość społeczeństwa da przyzwolenie na pałowanie ciamajdanników.
  Dla mnie nie ulega wątpliwości, że wreszcie ten rząd przemówi. Bo jeśli się mylę i ekipa rządząca w dalszym ciągu będzie zezwalała na s.....ie sobie na głowę "to pora umierać".
  I druga sprawa: większość tu piszących już pogrzebała PAD-a nie znając treści jego następnych posunięć. Nikt jeszcze nie wie jak będą wyglądały ustawy obecnie zawetowane. A może istotnie będą lepsze, a może nic się w nich nie zmieni. Poczekajmy wszak czekamy już 70 lat.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031