Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 16 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

'NIEZAWIŚLI" A POWINNI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ciąg dalszy walki III pokolenia UB-SB z III pokoleniem AK. Trwa hucpa obozu zdrady, zaprzaństwa i agentury, nadwiślańskich folksdojczów.

 
Niemieccy podskurwiele, podwykonawcy, nazwani przez siebie "obrońcami d...kracji" protestują tym razem przeciwko reformie sądów. Jak mają się te protesty do tego, że w myśl wprowadzanej reformy sędziowie będą wybierani jak w... Niemczech. Czyli w Niemczech trzęsących eurokołchozem można, ale w Polsce już nie, bo za to są sankcje i obcięcie funduszy (groźby wydają się nierealne). Rasa panów może, ale podludzie Polaczki nie mogą. Niemcy są na tyle bezczelni, że marzy im się udzielenie Polsce bratniej pomocy. Mają wielowiekowe tradycje aby uczyć Polskę d...kracji jak wymordowanie polskiego Narodu i zrównanie Polski z ziemią po napaści w II wojnie światowej, z czego jak wiemy obecnie sami się rozgrzeszyli na rzecz nazistów. Dzisiaj potomkowie niemieckich morderców i najeźdźców w postaci kapo (copywrite Silvio Berlusconi) Schultza - alkoholika bez matury 

straszą Polskę sankcjami za nieprzyjęcie kozojebców, nachodźców, który to stwierdził, że należy Polskę zmusić siłą. Jaką siłę miał na myśli ten eurokołchozowy gestapowiec...
 
 Na terytorium Polski mają rzesze pomocników ze stronnictwa pruskiego, reprezentantów niemieckich interesów w postaci organizacji przestępczej jaką jest platforma UBywatelska, założona przez esbeka wujka Gromosława (sam się przyznał) i drugą bezpieczniacką wydmuszkę nowoczesnąDE, która już miała 11% poparcia zanim jeszcze towarzysz Balcerowicz z Instytutu Marksizmu i Leninizmu i jego przyboczny bankster Petru otworzyli swoje "zdradzieckie mordy". 
Książe Madery Ryszard Swetru przewalutował swój kredyt we Frankach zanim to jeszcze było modne, ale Polakom jeszcze przez kilka lat wmawiał, że kredyty są pewne jak w banksterskim banku. Dziś wysyła list z prośbą o bratnią pomoc do brukselskich eurokołchozowych degeneratów homoterrorysty Timmermansa, alkoholika Junckera i szmaciarza Tuska vel TW Oskar, który oby wkrótce stał się Donaldem T. Jest to jawny akt zdrady stanu i dziwne, że takimi sprawami nie zajmuje się jeszcze prokurator z urzędu.
Takie kreatury stają w obronie nadzwyczajnej kasty, która zapuściła korzenie w sądach z nadania komunistycznej nomenklatury. W obronie "sędziów na telefon" Milewskich, Łączewskich, Tulei i innych resortowych szumowin, która swoje kariery zawdzięcza pochodzeniu (kryterium plemienne), a dzisiaj przekleja ceny w sklepach, kradnie kiełbasę, pendrivy w poczuciu całkowitej bezkarności. Dwie odsłony błazeńskiego ciamajdanu PiS może zawdzięczać brakiem reformy i repolonizacji mediów. Powinien być to pierwszy ruch, dzisiaj antypolska propaganda nie lałaby się z esbeckich fabryk kłamstwa, ośrodków dezinformacji.
Pożyteczni idioci wychodzą na ulice bronić bandziorów w togach, jakoś tych żałosnych lemingów nie było kiedy platforma oszustów kradła pieniądze z OFE, podnosiła wiek emerytalny bez konsultacji, nie mówiąc o pozostałych złodziejskich dokonaniach.
Dotychczas na fasadach obrońców d...kracji stali alimenciarz i oszust Mateusz K., oraz inny łotr Konrad M. skazany na 6,5 roku więzienia za handel kobietami. Taka formuła się wyczerpała, wyżej wymienieni aktorzy skompromitowali się, a zatem "mafie, służby i loże" delegują nam kolejnych obrońców d...kracji, czyli towarzysza Frasyniuka, aferała oskarżonego przez własnego zięcia o oszustwa. Przecwelona "legenda Solidarności", łże-bohater, mający na koncie szemrane interesy z esbekiem Kmetką, noszący w klapie marynarki rosyjski napis "jebać PiS". Kolejny cyngiel to Paweł Kasprzak, który takimi prowokacjami zajmował się już w latach 80-tych. Pytanie jakich jeszcze paligłupów podstawią jako obrońców postkomuny.
Ile jeszcze będą grane d...kratyczne rzygowiny esbeków i pożytecznych idiotów, bydła niebędącego Polakami, tylko Europejczykami. Media g(ł)ównego ścieku przedstawiają błazenadę folksdojczów jako protesty na pełnej kurwie, tymczasem kolejna odsłona ciamajdanu przypomina raczej ostatnie podrygi zdychającej ostrygi. O pardon ich pobratymcy wolą ośmiorniczki.
Jedno z ważniejszych pytań na dziś brzmi: czy "najniebezpieczniejszy człowiek świata" George Soros zainwestuje w krwawy majdan w Warszawie? Dziwne, że temu finansowemu gangsterowi nie odebrano odznaczenia, które wręczył mu jego ekscelencja Bredzisław "ból" Komoruski (ekspozytura Wojskowych Służb Informacyjnych pod belwederskim żyrandolem), oraz nie zdelegalizowano organizacji, które finansuje, jak chociażby Fundacja Batorego z pasożydem Smolarem na czele. 

Ponoć "najważniejsze są kadry", a z obecnymi można zorganizować jedynie ciamajdan, chyba, że BND podsunie lepszą operację. Być może już jesteśmy świadkami początku nowej kombinacji operacyjnej wprawo.pl/2017/07/22/fundacja-otwarty-dialog-chce-sparalizowac-polske-niech-panstwo-stanie-wylaczmy-rzad/

Pachołek Sorosa niejaki Bartosz Kramek, małżonek niejakiej Lyudmyly Kozlovskiej na zdjęciu poniżej z aaa jaki ten świat mały... Georgem Sorosem

 

 I pytanie może jeszcze ważniejsze czy służby amerykańskie obronią swojego wasala przed majdanem, tak jak "bronią wschodniej flanki NATO"...

Prezydent Duda powinien podpisać ustawy 22 lipca, byłby to symboliczny koniec postkomuny w sądach (jak wiadomo w mediach ona dalej funkcjonuje, dwie największe stacje pedałen i polszmat założone przez komunistyczną bezpiekę) w dniu uchwalenia konstytucji PRL.
Owszem w wielu sprawach można PiSu nie popierać, choćby ws. polityki ukraińskiej, ale w sprawie sądów nie powinni się cofnąć choćby o milimetr. Dziwi inicjatywa prezydenta i zapowiedź zawetowania ustawy o Sądzie Najwyższym, czyżby czkawką odbijały się korzenie obecnego prezydenta, który należał do Unii Wolności (czyli żydowskiego lobby politycznego w Polsce), która z Polakami miała tyle wspólnego, że ich grabiła. Jak wiemy list w tej sprawie podpisał... Jakub Kornhauser, szwagier prezydenta.
Niegdyś na drzewach zamiast liści mieli wisieć komuniści, dzisiaj po ponad 20 latach sędziowie są "niezawiśli" a powinni. 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Bydlęta dalej mają się dobrze . Ave. : http://pikio.pl/wp-content/uploads/2017/02/C3iIOXjWIAEkVg6.jpg
 • To właśnie potomkowie tych sowieckich siepaczy którzy najechali Polskę
  Ta opozycja, ci różni UB(o)ywatele, KOderaści i inną tego typu dzicz, to nic innego jak drugie i trzecie pokolenie bolszewii i ubecji.
  Próbują kontynuować działalność swych zdradzieckich ojców i dziadów którzy byli agentami NKWD KGB i GRU.
  Oni wciąż próbują walczyć z kolejnymi pokoleniami żołnierzy i działaczy niepodległościowych.
  To jaskiniowa dzicz, tą nienawiść do wszystkiego co określamy słowami Bóg, Honor, Ojczyzna, wyniesiona z domów gdzie się urodzili i kształtowali swe zdziczałe od nienawiści charaktery.
  To właśnie potomkowie tych sowieckich siepaczy którzy najechali Polskę oraz ich dzieci i wnuczki, oraz ofiary prania mózgów które zwykłym Polakom bolszewicy zaaplikowali od 1939 r to jest tą dzisiejszą "opozycja totalną", tą "antypolskość".
  Ci wszyscy ludzie są odarci z wszelkich ludzkich odruchów
 • @Husky 18:18:48
  Jak zwykle nic nie rozumiesz
 • @Repsol 19:36:31
  Nie musi rozumieć, wykonuje swoją zadaniową robotę.
 • Ile jeszcze będą grane d...kratyczne rzygowiny esbeków i pożytecznych idiotów, bydła niebędącego Polakami,
  //Ile jeszcze będą grane d...kratyczne rzygowiny esbeków i pożytecznych idiotów, bydła niebędącego Polakami, tylko Europejczykami. Media g(ł)ównego ścieku przedstawiają błazenadę folksdojczów jako protesty na pełnej kurwie, tymczasem kolejna odsłona ciamajdanu przypomina raczej ostatnie podrygi zdychającej ostrygi. O pardon ich pobratymcy wolą ośmiorniczki.//

  To juz ich koniec
 • Pytanie jakich jeszcze paligłupów podstawią jako obrońców postkomuny.
  // Przecwelona "legenda Solidarności", łże-bohater, mający na koncie szemrane interesy z esbekiem Kmetką, noszący w klapie marynarki rosyjski napis "jebać PiS". Kolejny cyngiel to Paweł Kasprzak, który takimi prowokacjami zajmował się już w latach 80-tych. Pytanie jakich jeszcze paligłupów podstawią jako obrońców postkomuny. //

  Jeszcze ich tam sporo jest
 • No, sprawa nie jest taka prosta
  wystarczy posiadać pamięć i na poziomie elementarnym zdolności analizy faktów, by mieć wątpliwości.

  Jak najbardziej, beton poresortowy z dokoptacją trzeba rozwalić, bo inaczej system na zasadzie homeostazy się obroni.

  Ale to nie takie proste.
  Czyż na przykład nie można było zrobić reformy, gdzie sędziów, prokuratorów, komendantów policji na poziomie lokalnym wybierają (powołują w wyborach) Polacy.

  Aż tyle i tylko tyle.
  Wówczas wszelkie ględzenie i wszelkie zarzuty wobec byłyby bezpodstawne, co byłoby zrozumiałe dla każdego w kraju a nawet za granicą.

  Ale nie.
  Co prawda beton jest kruszony, tylko żeby nie został zastąpiony żelbetonem najwyższej klasy.
  A po kolejnych wyborach, żeby całość nie wpadła wprost w łapki dzieci resortowych.

  Co daje gwarancję, że o taki myk właśnie nie chodzi, prócz może skomlenia Niemców?
 • Ustawa 1066 ciągle obowiązuje!
  " Niemcy są na tyle bezczelni, że marzy im się udzielenie Polsce bratniej pomocy.(...) Na terytorium Polski mają rzesze pomocników ze stronnictwa pruskiego, reprezentantów niemieckich interesów".
  Odpowiedz, dlaczego PiS nie chce uchylić Ustawy 1066 o tzw. "bratniej pomocy"?
  Dlaczego J. Kaczyński podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy zabiegał o utworzenie Armii Europejskiej? Czy sądził, że to Macierewicz będzie nią dowodził?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031