Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 16 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

25 LECIE NOCNEJ ZDRADY (ZMIANY)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lech Wałęsa: „Natychmiast trzeba zablokować tych ludzi, żeby mi nie przyszli do biura!”

 Mija 25 lat od tzw. nocy teczek, podczas której agenturalni zdrajcy pokroju wałka-bolka Wałęsy, Tuska vel TW Oskara et consortes obalili w jedną noc rząd Jana Olszewskiego.

Donald T. podliczający głosy już wtedy "zachował się jak trzeba", względem swoich mocodawców rzecz jasna, bo przecież nie wobec Narodu, którego ten niemiecki łotr nigdy nie reprezentował.
Przykre i straszne jest to, że ówczesne konsorcjum agentów, dopuszczających się zamachu stanu w późniejszych latach odegrało, albo dalej odgrywa role uchodząc za poważnych polityków, podając się za Polaków jak TW Oskar, cesarz eurokołchozu. 15 lat później został wybrany na premiera.
Ukonstytuowanie się Jana Olszewskiego jako premiera, zadeklarowanego masona, wydaje się być "wypadkiem przy pracy" ówczesnych grup trzymających władzę. W momencie kiedy miarka się przebrała, a granice zostały przekroczone (próba lustracji, zatrzymanie prywatyzacji czyli uwłaszczenia nomenklatury, a chyba przede wszystkim sprzeciw wobec tworzenia polsko-sowieckich spółek na terenach dawnych baz wojskowych) musiał zostać usunięty. Tym samym Polska trafiła w ręce agentury, która pracowała przez lata dla służb obcych państw.
Dziś już wiemy czemu Bolek był tak zdeterminowany w obalaniu rządu, byłby skończony już wtedy gdyby jego agenturalna przeszłość wyszła na jaw. A tak przez kolejne prawie ćwierćwiecze uchodził za bohatera narodowego w świadomości większości Polaków.
4.06.1992 roku potrzeba było jasnej deklaracji. Podział dzisiaj przebiega podobnie. Ówczesna szajka kapusiów, ich  pobratymcy i duchowi spadkobiercy dziś stoją po stronie kłamców smoleńskich i tzw. obrońców d...kracji.
To pokazuje jak Naród był i dalej jest okłamywany i dezinformowany przez resortowe media, założone przez komunistycznych funkcjonariuszy pokroju Waltera (który jako reżimowy dziennikarz robił propagandę sukcesu towarzyszowi Gierkowi, a kilka dekad później folksdojczowi Tuskowi), czyli pedałen i telewizja WSI24, oraz Polszmat - założony przez Solorza-Żaka vel TW Zegarek i TW Zeg, który w wieku 24 lat posługiwał się kilkoma kompletami dokumentów. Zanim został Solorzem-Żakiem był Zygmuntem Krokiem, Piotrem Podgórskim i nie wiadomo kim jeszcze. Ludzie, którym nogi wyrastają z komunistycznych bezpiek kształtują dziś umysły Polaków. Kształtują je tak, aby Polakami rzecz jasna nie byli, tylko europejczykami i eurokołchoźnikami. Robią to razem z niemieckimi koncernami, wpływając na procesy gospodarcze, wyniki wyborów etc.
Jak długo jeszcze takie kreatury będą trzymać Polaków w zniewoleniu...
Gdyby wówczas nie wygrała agentura życiorysy plejady zdrajców TW Alków vel Kwaśniewskich vel Izaaków Stolzmanów, wałków-bolków Wałęsów i całej reszty łotrów zawłaszczających Polskę (nasłanych nam przez taką czy inną obcą służbę), zostałyby zmiecione z powierzchni. Ich kariery zostałyby pogrzebane na śmietniku historii. Nie mogliby dalej podawać się i uchodzić za poważnych polskich polityków, dziennikarzy czy szefów koncernów dojących Polaków do dzisiaj. Alkoholik Kwaśniewski TW Alek nie zostałby prezydentem, folksdojcz Tusk TW Oskar premierem, figurant i marionetka Pawlak premierem, ani wicepremierem (nie byłby współautorem gazowego przekrętu stulecia, a Polska nie płaciłaby najwięcej za gaz w tej części świata) i tak dalej, nie wspominając o łotrach mniejszego płazu. Wreszcie zapewne nie doszłoby do zamachu warszawsko - smoleńskiego.
Symboliczne, że rząd Olszewskiego upadł równo trzy lata po wyborach w 1989 roku, które były konsekwencją zdrady narodowej okrągłego stołu (a raczej okrągłego stolca), czyli "Round Table", którego nazwę można skojarzyć z tajnym stowarzyszeniem iluminatów.
Dzięki przejęciu Polski przez agenturę ludzie bez biografii mogli dalej pozostać ludźmi bez biografii, a rządy przejęło konsorcjum służb specjalnych obcych państw. Trudno bowiem nazwać biografiami kłamliwe książki typu "Stan wojenny - dlaczego?" TW Wolskiego vel Jaruzelski, albo wywiady rzeki, "spowiedzi" i tym podobne pełne samozadowolenia i samozachwytu paszkwile, produkowane przy pomocy usłużnych funkcjonariuszy, zwanych dziennikarzami, a które skrzętnie pomijają to co niewygodne.
Obecnie retoryka ściekowych mediów bardzo przypomina tę sprzed 25 lat, dalej mówi się o prawicowych oszołomach, zamachu na d...krację i innych tego typu bzdurach. Trwa wojna z patriotyzmem pod szyldem walki
z faszyzmem. Dlatego Polacy nie mogą dopuścić aby Polską rządzili ludzie zniewoleni przeszłością.

KOMENTARZE

 • W 2005 odznaczył go prezydent Kwaśniewski
  A w 2011 J. Zaorski nakręcił film według jego książki.

  https://pbs.twimg.com/media/DBD2vcCWAAA1--T.jpg
 • Miss kasty
  Rzepliński się wypalił siedzi w chałupie i pije gorzałę, to na pierwszą linię zaprzaństwo rzuciło miss kasty

  https://pbs.twimg.com/media/DBf_cKCWsAAO75U.jpg
 • Człowiek, który może patrzeć ludziom w oczy.
  Zachował się jak trzeba. Osoba wielkiego formatu.
  Brawa dla Jana Olszewskiego

  https://pbs.twimg.com/media/DBgSaL2XYAECzCn.jpg
 • "bratobójcze" mordobicie chazarów,którego
  nigdy nie zobaczymy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031