Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 15 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

SKĄD PRZYJDZIE ŚMIERĆ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Europa zachodnia umiera, wydaje się, że jest to proces nieodwracalny, a przynajmniej nie ma woli aby ten trend odwrócić.

Niby kto miałby to uczynić - lewaccy zdegenerowani faszyści owładnięci terrorem politycznej poprawności zapijaczony hochsztapler Juncker, a może straszący Polskę alkoholik bez matury Schultz, tudzież folksdojcz przerobiony na Polaka dla potrzeb nadwiślańskiego motłochu Donald T. vel polskość to nienormalność? Na pewno nie homolobbysta Timmermans z kraju w którym uśmierca się ludzi wbrew ich woli pod płaszczykiem eutanazji, dla którego w obliczu coraz dalej posuniętej destabilizacji kontynentu, najważniejszymi sprawami są prawa gejów i demokracja w Polsce. Wolne żarty, tacy degeneraci jak wyżej wymienieni stanowią ilustrację upadku eurokołchozu. Na naszych oczach cywilizacja łacińska na kontynencie idzie w kanał i wszystko wskazuje na to, że Europa będzie islamska. Kombinacja operacyjna mafii, służb i lóż z bandziorami i kozojebcami z ISIS (przypuszczalnie stworzonego przez USrael) najeżdżającymi Europę destabilizuje państwa, scenariusz wypełnia się w najlepsze. Ciekawe czy objawi nam się kolejny "Richard Gutjahr", który zarejestruje kamerą kilka zamachów, zupełnie przypadkiem oczywiście co skrzętnie przemilczą media głównego ścieku. A potem okaże się, że jego żona jest powiązana z Mossadem. Ile jeszcze takiej ciemnoty będą nam wciskać scenarzyści za pośrednictwem funkcjonariuszy zajmujących się zawodowo dezinformowaniem, zwanych dziennikarzami. Jak wiadomo "nie ma przypadków, są tylko znaki".
Polska co prawda nie ma nachodźców islamskich, ale za to posiada eksterytorialne bazy wojsk amerykańskich, będące poza polską jurysdykcją. Ostatnie wydarzenia w Syrii, czyli rzekomy atak chemiczny, który miał usprawiedliwić i zalegalizować w oczach świata kolejne zbrodnie wojenne imperium zła USraela, oraz takie wypowiedzi rzecznika Putina www.magnapolonia.org/wzroslo-ryzyko-rosyjsko-amerykanskiego-konfliktu-zbrojnego/nasuwają pytanie: skoro USrael i Rosja mają kosę na terenie Syrii, to kiedy będą mieli kosę na terenie Polski na przykład w połączeniu z odpalonym Majdanem w Warszawie (czego próbę już mieliśmy w grudniu 2016), kiedy trzeba będzie przeprowadzić "wojnę o pokój", a następnie kolejną Jałtę i sprzedać Polskę pod but "McDonalda, albo gułagu" i zafundować kolejne 50 lat braku własnego państwa.
W styczniu 2017 ukazał się raport dr Andrew Krepinevicha z Centrum Analiz Strategicznych i Budżetowych zupełnie przemilczany, co typowe dla mediów trudniących się dezinformowaniem. Jasno z niego wynika, że USrael pilnie potrzebuje wojny wobec szybkiego tempa rozwoju gospodarczego i militarnego państw "rewizjonistycznych", czyli Chin, Rosji i Iranu. Teatr wojny na odcinku europejskim ma być teatrem drugorzędnym, a dla Polski przeznaczona jest opcja zmielenia w maszynce do mielenia mięsa.
Czemu Minister Wojny, który za swój największy sukces poczytuje zainstalowanie obcych wojsk na terenie Polski, żeby móc wysłać polskich żołnierzy na kolejny front w imię interesów USraela milczy na temat raportu, który nie pozostawia jakichkolwiek nadziei dla Polski?
Prędzej czy później w Polsce również zostaną zainstalowani islamscy nachodźcy (przy założeniu, że nie pozostaną tu wcześniej same leje po bombach atomowych), bo przecież kiedyś zadeklarowanych patriotów zastąpią etatowi zdrajcy i sprzedawczycy pokroju Schetyny i bankstera Petru, a jeżeli do tego czasu w eurokołchozie będą nadal otwarte drzwi dla islamskich bydlaków i kozojebców czeka nas taki sam upadek jak w Europie "pierwszej prędkości".
W ostatnich dniach udaremniono przemyt działka artyleryjskiego z Ukrainy, który miał być sprzętem hydraulicznym. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że z Ukrainy idzie do Polski ogromny przemyt broni, pytanie kto jest odbiorcą tej broni. Polacy pod rządami zadeklarowanych patriotów pozostają jednym z najbardziej rozbrojonych państw Europy. Jeśli odbiorcami broni są imigranci ukraińscy szowiniści kultywujący UPA i SS-Galizien, to mamy bombę z opóźnionym zapłonem, zatem mając na uwadze powyższe, możemy zapytać już tylko skąd przyjdzie śmierć, jeśli dalej rządy warszawskie nie będą prowadziły suwerennej polityki. Pytanie czy już nie jest za późno na zmianę, której i tak nie widać na horyzoncie...

KOMENTARZE

 • aktywny bunt kontra bierność
  pierwszym symptomem obumierania Cywilizacji jest zgoda na to, by coś, co jest z natury swej wobec danej Cywilizacji antagonistycznie nastawione, otrzymało wstęp do niej dla doraźnych korzyści.

  Zdrowa cywilizacja widząc efekty dokonuje szybkiej acz radykalnej korekty - neutralizuje, izoluje, wyrzuca.

  Chora: pozoruje, neutralizuje, spowalnia.

  Zaczadziała: poddaje się gadając, że to nic szkodliwego.

  Obrazując na przykładzie polskich realiów: PiS na bazie smoleńskiej katastrofy przeprowadza pewien projekt polityczny pod nazwą "miesięcznice", bo one, de facto, tym właśnie są - regularnym dopominaniem się o pamięć i o prawdę. Zdrowym odruchem PiS powinno być niedopuszczenie przeciwników do ich zakłócania.

  Kontrmanifestanci mają tyle wspólnego z demokracją, co wulkan islandzki z przemysłem lotniczym. Ot, dwie rzeczy z różnych bajek czasem na siebie zachodzą, i tyle.

  Te kontrmanifestacje to tylko erupcja (skutek uboczny) która trochę czynności porządkowych wymaga, i tyle. Ich racją bytu jest tylko to, co robi Kaczyński, one poza tym nie mają żadnej innej treści. A zawsze znajdzie się w narodzie trochę abnegatów, którzy choćby w najbardziej słusznej sprawie powiedzą: NIE.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930