Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 15 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

WOJNA INFORMACYJNA O POLSKĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Maski opadają...

Grupa dyżurnych antypolonistów głównego ścieku zrzeszona pod szyldem Towarzystwa Dziennikarskiego wystosowała list do dziennikarzy i opinii publicznej Niemiec towarzystwodziennikarskie.org/ w przepraszającym tonie godnym retoryki ruskich pachołków wobec "kraju rad". Widać kto komu służy, a jak wiadomo kto płaci ten wymaga.

Wśród założycieli towarzystwa wzajemnej adoracji towarzystwodziennikarskie.org/ tacy wybitni przedstawiciele żydokomuny jak Seweryn Blumsztajn przechadzający się po ulicach Warszawy z napisem "pierdolę nie rodzę" 
razem z towarzyszem Sierakowskim, który wprost niegdyś chlapnął, że 90% środków finansowych w jego lewackiej organizacji zawsze pochodziło zza granicy. Nazywają to niezależnością, a jest to jawny antypolonizm. telewizjarepublika.pl/sierakowski-ujawnia-kto-finansuje-polska-lewice-90-proc-dotacji-jest-z-zagranicy,41085.html
Kolejni prymusi michnikowszczyzny postPRLowskiej z towarzystwa dziennikarskiego to znany antypolski funkcjonariusz Żakowski, PZPR-owiec Ordyński, koderasta Miziarski, czyli środowisko stalinowców z ulicy Czerskiej. List ten jest aktem wiernopoddańczej służalczości i jako kanalie na usługach niemieckiego kapitału, będąc wrogami Polski wiernie donoszą niemieckiemu panu, który zapewnia wikt i opierunek na walkę z Polskością i Polakami na froncie ideologicznym.
Mamy tutaj dość ciekawą sytuację, otóż polski Żyd Blumsztajn przeprasza Niemców. Sojusze się odwracają, no ale przecież mamy nowy ład, więc nic dziwnego, skoro Niemcy już się uwolnili od brzemienia zbrodniarzy wojennych na rzecz pozbawionych narodowości nazistów, którymi jak się uważa w pewnych kręgach byli też Polacy. telewizjarepublika.pl/swirski-70-procent-amerykanskich-studentow-uwaza-ze-polacy-byli-nazistami,9909.html
Po tym jak czarny satanista Barack Hussein Obama ogłosił reset w polityce zagranicznej na odcinku europejskim, Polska została wepchnięta pod niemiecką kuratelę przez stronnictwo pruskie, rządzące 8 lat, czego efektem na rynku medialnym jest sytuacja jak na załączonych obrazkach:
Oczywiście trudno rościć prawa, aby funkcjonariusze mediów niemieckich prezentowali polski punkt widzenia. Wiadomo, że przy pomocy takich sprzedawczyków, którzy promują jawną agenturę niemiecką, realizowane są niemieckie interesy. Nienormalne jest to, że niemieckie tytuły od lat znajdują się w czołówce sprzedających się najlepiej w Polsce. Jak to jest, że antypolskie gadzinówki za które normalny Polak nie zapłaciłby pięciu groszy są najczęściej kupowane? Najwyraźniej dwie dekady monopolu dezinformacyjnego Gówna Wybiórczego i eurokołchozowej propagandy sukcesu zrobiły swoje. Michnikowszczyzna i pedagogika wstydu tak przeorały mózgi, że część ludzi zamieszkujących terytorium Polski niestety nie chce być Polakami.
Jak wiadomo środowisko stalinowców z Czerskiej ideologicznie bankrutuje, finansowo też stoi coraz słabiej w związku ze spadkami sprzedaży (stąd dotacje od gangstera Sorosa, poszukiwanego w wielu krajach listami gończymi, w Polsce odznaczonego przez zdrajcę Komoruskiego). www.monitor-polski.pl/zbrodniarz-miedzynarodowy-george-soros-polskim-bohaterem-panstwowym/
Jednak jak informuje Nasz Dziennik "dobra zmiana" wspiera nadal ośrodki antypolskiej propagandy. To pokazuje, że żyjemy w schizofrenii dezinformacyjnej, nakreślonej przez bezpieczniaków zza kurtyny. Teatr służb dla mas, napuszczanie jednych na drugich. www.naszdziennik.pl/mysl/177977,sponsorowanie-michnikowszczyzny.html
Rzecz jasna nie chodzi o to aby jawnych agentów wpływu niemieckiego zastąpić tymi, "niezależnymi" i "niepokornymi" oko.press/niepokorni-dziennikarze-6-mln-zlotych-panstwowego-funduszu/ którzy odwołują się do patriotyzmu (i jak na ironię to okładka ich autorstwa była przyczynkiem donosu) w roli nowych monopolistów finansowanych przez "dobrą (a dla nich dojną)  zmianę. Zwłaszcza, że ci drudzy nie chcą pisać na przykład o roszczeniach żydowskich wobec Polski, na tym odcinku obowiązuje niezmienny front przemilczenia. Chodzi o budowę prawdziwie polskich mediów, wolnych od reprezentowania partyjnych szyldów, a takie media mogą zbudować jedynie Polacy, a nie partie, które dotują dziennikarzy czyniąc z nich swoich niewolników.

KOMENTARZE

  • @@
    Nie wiem w czym masz problem błędny rycerzu .. a kto ci broni budować ,,Prawdziwe polskie media,, . A czym to miały by się zajmować owe prawdziwe . Widzę ze masz pretensje do garbatego że ma proste dzieci .
  • @fabi 21:50:47
    robisz z siebie idiotę? Zbuduj polskie media i konkuruj z Sorosem? Wszystko z Tobą ok? Ja proponuje zrobić ustawę medialną identyczną z niemiecką. Mieliby szwaby zagwozdkę...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930