Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 16 komentarzy

Polska racja stanu

PodziemnyRycerz - Wszyscy lecimy TU-154M, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiemy.

WAŁEK - BOLEK CZYLI KRAJOBRAZ UPADKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polską po 1989 roku rządzą w większości "ludzie bez biografii".

Próżno szukać w mediach głównego ścieku zwanych przestrzenią publiczną informacji o przeszłości decydentów, którzy w postPRLu odegrali decydującą rolę, mieli wpływ na kształt państwa jak się potem okazało teoretycznego. Przez 25 lat "wolności" i "złotego wieku", a raczej złotej grabieży przez zdrajców sprawy polskiej media niewyartykułowały Jaruzelskich - Wolskich, Wałków - Bolków, Kwaśniewskich Alków alias Izaak Stoltzman, Cimoszewiczów Carexów, Olechowskich Mustów, i innych agentów bezpiek oplatających nasz zdesuwerenizowany kraj. Takie i tym podobne kreatury do dziś uchodzą za autorytety, są ekspertami od mydła i powidła, brylując na salonach. Jedyne miejsce gdzie powinni brylować to spacerniak, na pewno nie parlament. To jest prawdziwa miara upadku postPRLu, systemu wyrosłego na kłamstwie i pozorowanemu kreowaniu rzeczywistości. Wałek - Bolek zamiast komuny obalił w Arłamowie m.in. prawie 300 butelek wódki, ponad 1100 piw, ponad 230 szampanów i ponad 150 win. W odróżnieniu od Kwaśniewskiego vel TW Alek, który jak coś obala to możemy być pewni, że tak jest, bo jak wiemy mimo, że "powietrze jest obecnie brudne to wódka jest czysta". Wałek jako kapuś, kłamca i tchórz stworzył podwaliny pod postkomunistyczny system, który dopiero po 25 latach zaczyna delikatnie tracić wpływy. Pokrętne argumenty, że "nie chcem, ale muszem" podpisał zobowiązanie (jedynym argumentem jaki mógłby przemawiać przeciwko podpisaniu jest to, że nie umiał pisać) do współpracy z SB w imię walki z komuną mogą trafiać jedynie do skretyniałych odbiorców, zwanych lemingami, którzy biorą na poważnie kłamstwa i dezinformacje retransmitowane przez Gwiazdy Śmierci - te najważniejsze, czyli Gówno Wybiórcze z ulicy Czerskiej i pedałen z ulicy Wiertniczej. Oczywiście Lemingrad i taką argumentację weźmie za dobrą monetę. Jeżeli wpisuje się ona w krajobraz michnikowszczyzny "za a nawet przeciw".
Trudno nawet sobie wyobrazić jakie koszty poniosła Polska i Polacy mając za prezydenta człowieka, który się sprzedał, w związku z czym nie może podejmować suwerennych, samodzielnych decyzji, bo można go szantażować i wymuszać decyzje korzystne dla obcych państw, a niekorzystne dla Polski? Takie pytania powinny zadawać media na paskach informacyjnych... ale nie, bo czego mamy się spodziewać po fabrykach kłamstwa, dezinformacji i propagandy założonych przez tych samych esbeckich towarzyszy, którym te niekorzystne decyzje służą. Na jakim etapie rozwoju byłaby dzisiaj Polska, gdyby została przeprowadzona lustracja i dekomunizacja a u władzy byliby ludzie wolni? A przynajmniej tacy, którzy nie sprzedadzą nas tak tanio jak esbeckie szumowiny.

Przykłady przypuszczalnych szantaży można mnożyć głębiej wnikając w biografie postPRLowskich sługusów. Nasuwa się zatem pytanie ws. zamachu warszawsko-smoleńskiego i roli jaką odegrał Donald T. alias TW Oskar na którego zapewne kwity znajdują się w Moskwie i Berlinie. Nie dziwi zatem tak dalece idąca uległość ws. śledztwa smoleńskiego, czyli oddanie śledztwa bandziorowi z FSB-KGB Włodzimierzowi P.

Okrągły stół to mistyfikacja, której źródeł należy szukać nawet nie w gabinetach polskojęzycznych ruskich pachołków, morderców Polaków pokroju Jaruzelskiego vel TW Wolski, czy Kiszczaka a na Kremlu. To była dekoracja na potrzeby opinii publicznej. Im wyżej podnosi się kurtyna tym większy krajobraz upadku ukazuje się oczom szerokiej publiczności. Krajobraz załgania, którego nawozem był pakt Jaruzelski - Geremek, a efektem łajdacki system - kapitalizm kompradorski, czyli dla wybranych. W taki sposób powinni zostać zdefiniowani inni TW i wykluczeni z życia politycznego, jeżeli Polska ma być prawdziwie wolna.

Jakież to wszystko jest przejrzyste, spinające się logicznie ze wszystkimi tego konsekwencjami. Dla alimenciarza, przedstawiciela banksterskiej lichwiarskiej międzynarodówki Kijowskiego (finansowanego przez Sorosa) Bolek to bohater. Dla takich prymusów niemieckiej V kolumny jak karierowicz Szczerba, błazen Petru i innych geszefciarzy z postPRLowskiej mafii. Jakiż to cudowny uśmiech historii i prawdy, bowiem w tym samym momencie kiedy ostatecznie zdemaskowany został Wałek zwany Bolkiem zatrzymano gangstera Słowika, którego w latach 90-tych ułaskawił... Wałęsa.

Na gościnnych występach w Kolumbii ten kłamca wytoczył ze swojej ustnej kloaki, że po jego rewolucji zniesiono granice w Europie i wprowadzono wspólną walutę. To świadczy o dalece zaawansowanej megalomanii, która pozbawia go realnego patrzenia na rzeczywistość. Jeśli by tak było ten pętak nie wie, że świadczyłoby to o nim jeszcze gorzej. Może po prostu skorzystał z dobrodziejstw koloru białego, z których słynie Kolumbia, stąd takie wizje.

Jeśli Polską dalej będą rządzić ludzie z czarnymi dziurami w biografiach a którzy swoje pozycje zawdzięczają aktom zdrady państwa polskiego dalej będziemy krajem zależnym podległym, niesuwerennym a w sferze gospodarczej kolonialnym. Nie może być wolnym ktoś kogo można szantażować, kto trzymany jest na smyczy tej czy innej bezpieki. Jedyne nad czym można dyskutować to rozmiar owej smyczy, czyli jak krótko trzymany jest emisariusz, który reprezentuje swojego rzeczywistego pana posiadającego nań haki, a nie reprezentuje swojego narodu.

Należy wnikać w biografie "ludzi bez biografii", aby wiedzieć skąd komu "nogi wyrastają" bo jak wiadomo „fałszywa historia jest matką złej polityki”. 

KOMENTARZE

 • @@@!
  Tajemnice Lecha Wałęsy. Opowiada były prokurator oraz doradca Wałęsy Andrzej Czyżewski który musiał za tajemna wiedze o całym przewrocie uciekać za granice https://www.youtube.com/watch?v=C_IwXAec8Ok
 • 04-06-1992
  Wszystko jest raczej jasne od Czerwca 1992, nie ma co odkrywać Ameryki.
  Pytanie, kto jakiemu wywiadowi obecnie się wysługuje ???
 • Już jest nowa następna wersja Bolka!
  Wałęsa mimo dowodów i opinii grafologicznej wydanej przez IPN, idzie w zaparte i twierdzi, że nie był tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Bolek. Podkreśla, że od lat trwa spisek, który jest wymierzony przeciw niemu.

  Dokumentacja zwana Teczki z domu Kiszczaka to dokumentacja WYTWORZONA DO WALKI przeciw mnie. przygotowana została przez fachowców, dobrych fachowców na polecenie najwyższych władz PRL

  —pisze na swoim profilu na Facebooku.

  Według Wałęsy również po 89 roku dokumentacja na niego była nadal wytwarzana.

  Dokumentacja ta została uzupełniona przez Kolesi już w Wolnej Polsce. Kolesie bez sprawdzenia bez zapytania ogłosili to w całym świecie. To nie tylko pogwałcenie prawa, to zbrodnia przeciw Prawu. Patrioci w Wolnej Polsce nie możecie tego tak zostawić…

  —pisze.

  Kogo Wałęsa na myśli? Kim według niego są kolesie?

  Zapamiętajcie to Ci ludzie od początku za tym stali wciągając i przekonując innych. Kaczyńscy Macierewicz Rydzyk Gwiazda Wyszkowski Centkiewicz innych przekonywano i okresowo wciągano

  —insynuuje były prezydent i dodaje:

  Generałowie wykorzystali Was do brudnej walki ze mną. Czy jesteście tak wściekli na mnie za to, że Was OGRAŁEM.

  Czas na PRAWDĘ .L. Wałęsa

  Milczenie naprawdę jest złotem. http://wpolityce.pl/p/436427

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031